
Пильний диск WOOD FINE CUT HW 160 x 1.8 x 20 мм WD42 Festool 205553
- Готово до відправки
- Код: 205553
5 308 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Пильний диск WOOD FINE CUT HW 160 x 1,8 x 20 WD42 Festool 205553
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ НАСТУПНИХ МОДЕЛЕЙ ІНСТРУМЕНТУ FESTOOL: TS 55 F, TSC 55 K, HK 55 і HKC 55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр зовнішній, мм: 160
Ширина пропилу, мм: 1,80
Товщина несучого диска, мм: 1,20
Діаметр внутрішній, мм: 20
Кількість зубів, шт: 42,00
Передній кут, град: 10,00 °
Задній кут, град: 15,00 °
Форма зуба: WD
Спеціалізація
- WOOD FINE CUT. Для чистового поперечного різу без сколів у масиві деревини, а також у шпонованих і ламінованих плитах
- Меблеве виробництво
- Розкрій плитних і листових матеріалів
- Виробництво кухонних меблів
Технічні особливості
Чиста робота
Для чистих поперечних різів без відколів у масиві деревини завдяки плавному ходу та підібраній формі зубів.
Без сколів
Ідеально підходить для ламінованих або шпонованих панелей у меблевому виробництві.
Зносостійкість і точність у найжорсткіших умовах експлуатації. Великий вибір залежно від виду робіт і оброблюваного матеріалу
Пильні диски з високоякісної сталі із зубами з дрібнозернистого твердого сплаву. Ви досягнете ідеальних результатів, тільки якщо якість пиляльного полотна буде відповідати якості інструменту.
- На додаток до розводки зуби мають трикутну форму, за рахунок якої зменшується навантаження на зуби, диск обертається без биття і має великий термін служби
- Чудова якість різу - для чистих різів без сколів
- Зуби пили виготовлені з високоякісного металу і гарантують швидке виконання ідеально рівних різів
- Кут атаки і форма зуба відповідають оброблюваному матеріалу та інструменту
- Кольорове маркування полегшує вибір правильного пильного диска
- Оптимальний вибір у комбінації із занурювальними пилками Festool TS 55 F, TSC 55 K, а також з HK 55 і HKC 55 - для точної та ефективної роботи
- для шпонованих і ламінованих панелей, поперечного розпилу масиву деревини, МДФ - чистове пиляння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | МДФ, М'яка деревина, Тверда деревина, Фанера, ЛДСП, Штучний камінь, Дерево, Ламінат |
| Вид обробки | Чистий рез, Підрізка, Поздовжнє пиляння |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість зубів | 42 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 5 308 ₴




