Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
Опис товару

Фреза пазова HW S8 D8/20 хвостовик 8 мм Festool 490957
Підходить для вертикальних фрезерів Festool OF 900, OF 1000, OF 1010, OF 1010 R, OF 1400, OF 2000, OF 2200
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 8
NL, мм: 20
GL, мм: 55
Спеціалізація
- Збільшений запас міцності при малому діаметрі фрези завдяки цільній твердосплавній конструкції з малою вібрацією
- Нижнє лезо із заточеного твердого сплаву має підвищену стійкість при засвердлюванні в панелях
Під фурнітуру, задню стінку або зсувні дверцята: у багатьох ситуаціях потрібно вибирати паз. І це можна легко зробити пазовою фрезою відповідного діаметра.
- Нижня ріжуча кромка дає змогу занурювати фрезу в заготовку
- Суцільно твердосплавне виконання забезпечує великий ресурс
- Чудово підходить для багатьох матеріалів
- пазова фреза HW
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 55 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 278 ₴

