
Шліфувальна машинка для стін і стель PLANEX LHS 2 225 EQI-Plus Festool 575990
- Немає в наявності
- Код: 575990
78 959 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Шліфувальна машинка для стін і стель PLANEX LHS 2 225 EQI-Plus Festool 575990
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
СПОЖИВНА ПОТУЖНІСТЬ, Вт: 400
ЧАСТОТА ОБЕРТАННЯ ПРИ ЕКСЦЕНТРИКОВОМУ РУХУ, об/хв: 5000 - 8500
ХІД ШЛІФУВАННЯ, мм: 4
ДІАМЕТР ЗМІННОЇ ШЛІФУВАЛЬНОЇ ТАРІЛКИ, мм: 220
ДІАМЕТР ШЛІФУВАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ, мм: 225
ДОВЖИНА, м: 1.2 / 1.65
ДІАМЕТР РОЗ'ЄМУ ПИЛОВИДАЛЕННЯ, мм: 36/27
ВАГА ІНСТРУМЕНТА БЕЗ ОПОРЯДЖЕННЯ (довжина 1.2 м), кг: 5.0
ВАГА ІНСТРУМЕНТУ БЕЗ ОПОРЯДЖЕННЯ (довжина 1.65 м), кг: 5.7
ТРАНСПОРТНА ВАГА З ПРИЛАДДЯМИ, кг: 11
ДОВЖИНА КАБЕЛЮ, м: 4
ТИП ПРИВОДУ: Мережа
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ: подовжувач ручки VL-LHS 2 225, кліпса-фіксатор SC-LHS 2 225, фіксатор кабелю KV-215 (в пакуванні 5 штук), Granat P180, 5 штук в пакуванні, мережевий кабель з роз'ємом plug it (4 м), шліфувальна тарілка діаметр 220 мм включаючи демпфувальну підошву.
ПАКУВАННЯ:
систейнер SYS3 XXL 337
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ
- Шліфування стель і стін.
- Ексцентриковий рух шліфування: ідеальний спосіб для отримання поверхні стандарту якості Q3 і Q4.
- Обробка сухої шпаклівки, гіпсової штукатурки, дисперсійної шпаклівки.
Хай буде світло! Стіни й стеля ідеальні. Новий PLANEX зі світлодіодним підсвічуванням
Нове покоління шліфувальних машинок для стін і стель PLANEX здійснює революцію в сухій обробці завдяки світлодіодному підсвічуванню й ексцентриковому руху. Світлодіодне кільце виконує функцію вбудованої контрольної лампи й виявляє нерівності прямо в процесі роботи. Ексцентриковий шліфувальний рух забезпечує чудову якість поверхні - без дорогих доводочних операцій. Свій внесок у підвищення продуктивності шліфування стін і стелі вносить можливість регулювання притиску нового PLANEX до оброблюваної поверхні, змінювана робоча довжина машинки й зручна T-подібна ручка.
- Шліфування з вбудованою підсвічуванням: світлодіодне кільце для виявлення нерівностей на поверхні
- Полегшення роботи: внаслідок регульованого притиску PLANEX до оброблюваної стіни й стелі знімається навантаження з рук і спини в процесі всієї роботи
- Персоналізація: робоча довжина регулюється за рахунок встановлення одного або двох подовжувачів
- Діставати вище дозволяє менша вага: ергономічна T-подібна ручка збільшує зону дії машинки укороченого розміру
- Акуратне розміщення: безпечне зберігання і зручне перевезення в систейнері SYS3 XXL
- Довговічний безщітковий EC-двигун неймовірно надійний, міцний, не потребує обслуговування
- Ексцентриковий рух для шліфування поверхні без видимих рисок
Оптимальне підсвічування в процесі шліфування:
Світлодіодне кільце виявляє нерівності на поверхні прямо в процесі шліфування і звільняє від витратних доводочних операцій.
Ексцентриковий рух шліфування для чудової якості поверхні:
Ексцентриковий шліфувальний рух забезпечує високу якість поверхні без видимих рисок.
Мінімальна витрата сил у процесі шліфування:
Повітряний дросель управління силою всмоктування пиловидального апарату регулює притиск нового PLANEX до оброблюваної поверхні, практично повністю знімаючи навантаження з рук і корпусу користувача під час роботи на стінах і стелі.
ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ LHS 2 225 EQ-Plus Festool
Спілкуйтесь через Bluetooth®
Пиловидальний апарат має можливість роботи з додатком Festool: гнучко налаштовуйте світлодіодне підсвічування відповідно до своїх потреб, отримуйте доступ до експлуатаційних даних та отримуйте миттєві push-сповіщення при виникненні попереджень. Через Bluetooth® Ви можете отримувати корисні поради на свій смартфон у випадку, коли апарат надсилає push-сповіщення. Розумна мережа для розумної роботи. Регулярні оновлення програмного забезпечення підтримують інструмент в актуальному стані.
Оптимальне підсвічування в процесі шліфування
Світлодіодне кільце виявляє нерівності на поверхні прямо в процесі шліфування і звільняє від витратних доводочних операцій.
Ексцентриковий рух шліфування
Для досягнення ідеальної якості поверхні без видимих рисок.
Повітряний дросель управління силою всмоктування пиловидального апарату
Дозволяє встановлювати оптимальний притиск нового PLANEX до оброблюваної поверхні, практично повністю знімаючи навантаження з рук і корпусу маляра під час роботи на стінах і стелі.
Регульована робоча довжина
Всього одним клацанням робоча довжина швидко підганяється під умови роботи. Хай то вузькі приміщення або високі стелі.
Кліпса-фіксатор забезпечує порядок
T-подібна ручка машинки PLANEX має ідеальну довжину 1,2 м практично для будь-якої робочій ситуації. Спеціальний затискач фіксує всмоктувальний шланг і мережевий кабель на ручці на зручній відстані від руки.
Робота без пилу
Комбінація з пиловидальним апаратом CT 36 E AC-PLANEX дозволить Вам працювати без пилу і шкоди для здоров'я.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Амплітуда коливань | 4 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 78 959 ₴








