-7%Фрезер вертикальний OF 2200 EB-Set Festool 576220
- Готово до відправки
- Код: 576220
86 981 ₴
80 892 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Фрезер вертикальний OF 2200 EB-Set Festool 576220
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСКИ:
Потужність, Вт: 2200
Число оборотів холостого ходу, хв-1: 10 000 - 22 000
Діаметр затискної цанги, мм: 6 – 12,7
Хід фрези, мм: 80
Точне регулювання глибини фрезерування, мм: 20
Діаметр роз'єму видалення пилу, мм: 36 / 27
Довжина кабелю, м: 4
Вага інструменту, кг: 8,3
Тип приводу: мережа
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:
затискна цанга Ø 12 мм, затискна цанга Ø 8 мм, копіювальне кільце Ø 30 мм, пиловловлювач, гайковий ключ SW 24.
УПАКОВКА:
у синстейнері SYS3 M 337
СИСЕЙНЕР З ДОДАТКОВИМ ОСНАЩЕННЯМ
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:
Пристрій для установки на шину-напрямну, бічний упор з системою точного регулювання та витяжним кожухом, напрямні штанги, копіювальне кільце Ø 17 мм, копіювальне кільце Ø 24 мм, копіювальне кільце Ø 27 мм, копіювальне кільце Øва 4 для копіювальних кілець, розширювач опори.
УПАКОВКА:
систейнер SYS3 M 237
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
- Вибірка чверті, фрезерування пазів та профілювання.
- Криволінійні вирізи великого радіусу за допомогою універсального шаблону.
- Виготовляє кутові з'єднання стільниць за допомогою спеціального шаблону.
- Фрезерування пазів під ущільнювачі дверей, а також під замки і петлі дверей і вікон.
СИЛЬНІ СТОРОНИ:
- Максимальна потужність та хороша подача при обробці твердих матеріалів та заготовок великої товщини.
- Висока ергономічність завдяки зміщеному на 30 ° кріплення напрямних штанг.
- Заміна копіювальних кілець та підошв без інструменту.
- Швидке регулювання профільних фрез завдяки знімній плиті основи.
Потужний інструмент з дуже високою ріжучою здатністю
Потужніше, простіше, зручніше та надійніше. Фрезер OF 2200 має максимальне тягове зусилля, високу точність та першокласну ергономічність. За допомогою OF 2200 Ви легко впораєтеся з будь-яким складним завданням.
- Максимальна потужність та хороша подача при обробці твердих матеріалів та заготовок великої товщини.
- Висока ергономічність завдяки зміщеному на 30° кріпленню напрямних штанг
- Підвищення точності за рахунок виняткової жорсткості на скручування завдяки фіксації у двох напрямних стійках
- Оптимальна безпека - швидка зупинка фрези
- Заміна копіювальних кілець та підошв без інструменту
- Швидка та зручна заміна фрези завдяки системі кріплення з балансиром та храповиком
- Швидке регулювання профільних фрез завдяки знімній плиті основи.
- Просте регулювання глибини фрезерування з точністю до 1/10 мм.
- Видалення пилу на 99 % при обробці профільними фрезами завдяки опускному витяжному кільцю та пиловловлювачу
Технічні особливості OF 2200 EB-Set Festool
Унікальний інструмент з точки зору продуктивності та обслуговування
Потужніше, простіше, зручніше та надійніше. Фрезер OF 2200 має максимальне тягове зусилля, високу точність та першокласну ергономічність. Наприклад, завдяки зміщеним на 30° напрямним штангам для оптимальної передачі зусилля. За допомогою OF 2200 Ви легко впораєтеся з будь-яким складним завданням.
Потужне тягове зусилля
Електронний блок управління двигуном перетворює потужність 2200 Вт на вражаючу ріжучу здатність інструменту. Вал, розміщений на трьох опорах, забезпечує фрезерування з мінімальною вібрацією.
Працювати чистіше та безпечніше для здоров'я
Нова концепція витяжки OF 2200 гарантує ефективність видалення пилу до 99 %. Витяжне кільце, що опускається, закриває зону фрезерування при зануренні фрезера, однак, для оптимального огляду воно фіксується по засічці вгорі. Пилоуловлювач, що повертається на 360°, забезпечує оптимальну потужність всмоктування.
Зміна оснастки без інструменту
Можлива швидка заміна підошв та копіювальних кілець фрезера OF 2200 без інструмента за допомогою кріплення FastFix. Просто проводиться заміна фрези завдяки використанню храпового механізму, який дозволяє затягувати або відпускати фрезу без перестановки гайковим ключем.
Ідеальне ведення
Досконала розробка Festool - шина-напрямна для прецизійного фрезерування пазів та рядів отворів. З антифрикційною стрічкою для зручності переміщення інструменту та з пазом для гвинтових та важільних струбцин.
Першокласна ергономічність
Зручне положення корпусу при роботі з бічним та напрямним упором завдяки зміщеному на 30° кріпленню напрямних штанг.
Система точного регулювання
Точне регулювання глибини фрезерування з кроком 1/10 мм без похибок із так званою нульовою функцією. Ергономічне розташування індикатора та рукоятки з м'якою накладкою.
Найвища точність
Робоча висота фрези фіксується одночасно по обидва напрямні стійки всього однією затискною ручкою. Такий подвійний затискач забезпечує точні результати фрезерування.
Перевага в системі
Для чудових результатів Вашої роботи Festool пропонує широкий асортимент фрез у виконанні HS та HW.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 80 мм |
| Максимальна кількість обертів | 22000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Вага | 7.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 80 892 ₴





