-10%Акумуляторна дриль-шуруповерт T 18+3 Li-Basic Festool 576448
- Готово до відправки
- Код: 576448
15 208 ₴
13 687 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Акумуляторна дриль-шуруповерт T 18+3 Li-Basic Festool 576448
Технічні характеристики:
Напруга 18 В
Ємність літій-іонного акумулятора 5.2 А/год
Число оборотів холостого ходу 1 / 2-я ск. 0-450 / 0-1500 хв⁻1
Макс. крутний момент деревина / сталь 35 / 50 Нм
Регулювання крутного моменту 1 / 2-я ск. 0.8-8 / 0.5-6 Нм
Ø свердління деревини / сталі 45 / 13 мм
Діапазон затиску патрона 1.5-13 мм
Час зарядки Li-Ion 90 хв
Маса з Li-Ion 1.9 кг
Комплектація:
патрон CENTROTEC
тримач біт CENTROTEC
цанговий патрон швидкозажимний FastFix 13 мм
біт PZ 2
без акумулятора
без зарядного пристрою
в систейнері SYS3 M 187
Для частого чергування режимів свердління та загвинчування
Максимальна гнучкість при свердлінні і загвинчуванні: електронне регулювання крутного моменту, система швидкої зміни інструмента CENTROTEC, кутова і ексцентрикова насадка, а також обмежувач глибини. Тандем акумулятора Li-HighPower з безщітковим електродвигуном EC-TEC робить дриль-шуруповерт T 18+3 легкою, довговічною і витривалою. Інструмент і акумулятор застраховані від будь-яких неприємностей завдяки пакету сервісних послуг Festool. Випускається в двох варіантах корпусу: унікальною T-подібної форми або — за особистим бажанням майстра — C-подібної форми, як наприклад C 18.
- Перемикання з загвинчування на свердління без регулювання встановленого крутного моменту
- Практичні насадки і система швидкої зміни інструмента CENTROTEC для будь-яких видів робіт: кутова і ексцентрикова насадка, а також обмежувач глибини
- Кріплення FastFix на акумуляторній дрилі-шуруповерті для блискавичної заміни насадок без інструменту
- Висока продуктивність, міцність і довгий термін служби завдяки безщітковому електродвигуну EC-TEC, не вимагає технічного обслуговування
- Завдяки пакету сервісних послуг акумуляторний шуруповерт і акумулятор застраховані від будь-яких неприємностей
- Відчутно легше і без зниження потужності завдяки акумулятора Li-HighPower з елементами, стійкими до великій силі струму
- Ідеальний в парі з акумулятором Li-HighPower Compact: важить менше 600 грамів, що на 20 % легше і на 50 % компактніше акумулятора Standard на 5,2 А·год
- Електронне регулювання і відключення крутного моменту для точного загвинчування
- Шуруповерт в систейнері 3 легко доставляється з майстерні до місця роботи в автомобільній модульній системі bott. Систейнеры3 сумісні між собою і стикуються з усіма старими систейнерами, пиловидаляючими апаратами і багатьма компонентами системної оснащення, наприклад з роликовою дошкою або мобільним верстаком
Переваги
Просто частіше замінювати.
Система швидкої зміни інструмента CENTROTEC, кутова і ексцентрикова насадка, а також обмежувач глибини значно прискорюють роботи з свердління і загвинчування. Завдяки практичній функції мітки налаштування крутного моменту зберігається після перемикання режиму свердління на загвинчування.
Сила, помножена на інтелект.
Для збільшення часу роботи на одному заряді безщітковий електродвигун EC-TEC розвиває потужність в залежності від ситуації загвинчування. Ідеальну пару йому складає акумулятор Li-HighPower Compact, який гарантує незмінно високу потужність при вазі менше 600 грамів.
Надійність гарантована.
І звичайно, акумуляторний шурупокрут і акумулятор застраховані від будь-яких неприємностей завдяки пакету сервісних послуг Festool.
Технічні особливості продукту
Продумана система управління двигуном
Безщітковий електродвигун EC-TEC не схильний до зносу і перетворює енергію акумулятора в робочу потужність інструмента практично без втрат. Електронне управління гарантує збільшення терміну служби: мікропроцесори контролюють і регулюють температуру, напругу і споживання струму двигуном, електронікою і акумулятором.
Суперлегкий і витривалий
Акумулятор Li-HighPower Compact гарантує повну потужність при значно меншій вазі. Для збільшення часу роботи на одному заряді безщітковий електродвигун EC-TEC розвиває потужність в залежності від ситуації загвинчування.
Зручно працювати
Легка, компактна Т-подібна форма, витончена рукоятка з м'якою накладкою і збалансований центр ваги забезпечують комфортну роботу.
Підвищена мобільність завдяки інтеграції в автомобільне обладнання
Шуруповерт в систейнері 3 легко доставляється з майстерні до місця роботи в автомобільній модульній системі bott. Систейнери 3 сумісні між собою і стикуються з усіма старими систейнерами, пиловидаляючими апаратами і багатьма компонентами системної оснащення, наприклад з роликовою дошкою або мобільним верстатом.
В умовах обмеженого простору
Як і інші акумуляторні дрилі-шуруповерти Festool, T 18+3 передбачає установку біт безпосередньо на вал.
6 біт завжди напоготові
У практичному відсіку для біт вміщається до шести біт — з магнітною фіксацією від випадання.
У тісному приміщенні
Кутова насадка оптимально підходить для загвинчування в кутах і відгвинчування шурупів у важкодоступних місцях.
Робота біля самого краю
З допомогою ексцентрикової насадки Ви дістанете будь-який шуруп.
Система швидкої зміни насадок CENTROTEC
Швидка заміна оснащення при свердлінні, зенкеруванні та загвинчуванні: система швидкої зміни насадок CENTROTEC замінює цанговий патрон і тримач біт, вона на 50 % менша і на 80 % легша за стандартний патрон. Робочі інструменти з шестигранним хвостовиком центруються за допомогою кульок для оптимальної передачі зусилля і в 10 разів більшої точності обертання.
Цанговий патрон для стандартних інструментів
Цанговий патрон з відстанню між губками до 13 мм дозволяє працювати з будь-якими стандартними бітами та свердлами. Установка без інструмента за допомогою кріплення FastFix.
Висока потужність
Електронне регулювання крутного моменту і функція відключення для оптимальної потужності при будь-яких роботах. Налаштований для загвинчування крутний момент зберігається, навіть якщо періодично виконується свердління з максимальним крутним моментом.
Оптимальна підсвітка
Вбудований світлодіод дозволяє комфортно працювати навіть в місцях з поганим освітленням.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5.2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
- Ціна: 13 687 ₴





