

Пиловидаляючий апарат CLEANTEC CT 15 E Festool 577410
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Споживана потужність, Вт: 350 -1 200
Максимальна швидкість пиловидалення, л/м: 3 700
Розрідження, Па: 24 000
Об'єм резервуара/пилозбірника, л: 15/12,5
Площа фільтроелемента, см2: 3369
Потужність підключеного інструменту, макс., Вт: 2 200
Мережевий кабель, м: 5,5
Маса, кг: 11,2
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:
високоефективний основний фільтр, всмоктувальний шланг Ø 27/32 мм x 3,5 м, мішок-пилозбірник SELFCLEAN SC-FIS-CT, пазова насадка D 36 FD-150, насадка для меблів D 36 PD.
УПАКОВКА:
у картонній упаковці.
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
Ідеальний варіант для прибирання на будмайданчику, в автомайстерень і офісах: CLEANTEC CT 15 призначений для збору пилу, бруду і рідин. Завдяки особливій формі резервуара всі 15 л об'єму використовуються практично повністю, що збільшує інтервали заміни мішка-пилозбірника.
- Оснащення для прибирання входить у комплект поставки та розміщене в пиловидаляючому апараті
- Те, що треба для роботи на виїзді завдяки компактним розмірам, невеликій вазі і міцному лафету
- Інтуїтивне сенсорне управління пиловидаляючим апаратом
- Рівна поверхня служить для тимчасового розміщення робочих матеріалів
- Проста зміна фільтра зовні
- Об'єм резервуара/мішка-пилозбірника 15 л.
Переваги CLEANTEC CT 15 E Festool
Розумне оснащення:
У CT 15 пазова насадка і насадка для м'яких меблів входять в комплект поставки та зручно розміщуються в самому апараті. На рівну поверхню можна покласти обладнання та витратні матеріали, щоб вони завжди були під рукою.
Тривала робота:
Висока інтенсивність всмоктування регульованої турбіни. Нечасті перерви в роботі завдяки використанню всього обсягу 15-літрового резервуара-пилозбірника.
Компактний і міцний:
На довгий термін служби і надійність застосування розраховані компактна стабільна конструкція, надійне виконання, сталеві осі лафета.
Оснащення для прибирання - завжди під рукою
Пазова насадка для важкодоступних місць і насадка для меблів можна розмістити на зберігання в апарат.
Просте транспортування
Пиловидаляючий апарат легко пересувається за допомогою телескопічної ручки (оснащення). Патрубок і подовжувальна трубка просто забираються в апарат.
Заміна фільтра зовні
Швидко, легко і без допоміжних інструментів.
Зручність використання
Компактний ергономічний розмір і мала вага полегшують перевезення пиловидаляючого апарату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип пилососа | порохотяг для сухого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Об'єм пилозбірника | 12.5 л |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість турбін | 1 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання потужності всмоктування | Так |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Можливість збору рідини | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Діаметр приладдя | 27 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 3.5 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Матеріал бака | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розетка для під'єднання електроінструментів | Так |
- Ціна: 19 221 ₴





