
Ексцентрикова шліфувальна машинка ETS 150/3 EQ-Plus Festool 576072
- Готово до відправки
- Код: 576072
26 004 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Ексцентрикова шліфувальна машинка ETS 150/3 EQ-Plus Festool 576072
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Споживана потужність, Вт: 310
Число оборотів, об/хв: 4000 - 10000
Хід шліфування, мм: 3
Діаметр шліфувальної тарілки, мм: 150
Маса, кг: 1,8
Роз'єм пиловидалення, мм: 27
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:
шліфувальна тарілка M8 Ø 150 мм MULTI-JETSTREAM 2 (суперм'які SW), касета з фільтром, L-подібний ключ SW 5.
УПАКОВКА:
в систейнері SYS3 M 237
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
- Фінішне шліфування ЛФП, деревини та пластмаси;
- Підготовка до полірування;
- Чистове шліфування мінеральних матеріалів;
- Фінішування глянцевих поверхонь перед поліруванням;
- Фінішування дерев'яних поверхонь перед вощінням;
- Фінішне шліфування порозаповнювачів.
СИЛЬНІ СТОРОНИ:
- Чудова якість поверхні завдяки ходу шліфування в 3 мм;
- Довгий термін служби завдяки використанню дворядного підшипника;
- Маса всього лише 1,8 кг - робота без втоми;
- Гальмо тарілки для надійної роботи без подальшого доведення;
- Плавне регулювання швидкості та збереження заданої швидкості під навантаженням.
Ексцентрикова шліфувальна машинка ETS 150 - легкість шліфування
ETS 150/3 - це фаворит у тонкому і фінішному шліфуванні. Будучи найлегшим у своєму класі, при ході шліфування в 3 мм, він демонструє найвищу якість поверхні. ETS 150/5 з ходом у 5 мм - це фаворит під час підшліфовування або проміжного шліфування. Його зручна форма являє собою зразок ергономіки.
Дивовижно зручний для користувача. Вищий ступінь ергономічності: легкий, компактний, ергономічний корпус з м'якою накладкою і зручна рукоятка.
Довгий термін служби. Захищений від пилу довговічний дворядний підшипник.
Ефективне пиловидалення. Для збереження гарної видимості та здорових легенів: мобільні пиловидаляючі апарати.
Принцип реактивного потоку MULTI-JETSTREAM. Для максимальної ефективності всмоктування поряд з максимальною продуктивністю шліфування. Збільшує термін служби абразивного матеріалу, шліфувальних тарілок і машинки.
Ефективне гальмо тарілки. Гальмо тарілки перешкоджає розвитку високих обертів. Воно дає змогу уникнути появи на поверхні слідів шліфування і скорочує витрати часу на довідні операції.
З підкресленою міцністю. На випадок падіння: елементи конструкції забезпечують оптимальний захист електроніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 310 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 26 004 ₴




