
Акумуляторний будівельний шурупокрут DURADRIVE DWC 18-4500 HPC 5.0 I-Plus Festool 576505
- Немає в наявності
- Код: 576505
39 338 ₴/комплект
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Акумуляторний будівельний шурупокрут DURADRIVE DWC 18-4500 HPC 5.0 I-Plus Festool 576505
Прецизійна електронна схема відключення, що не зношується
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
НАПРУГА АКУМУЛЯТОРА, В: 18
ШВИДКОСТІ: 1
ЧИСЛО ОБЕРТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ, об/хв: 0 - 4 500
КРУТНИЙ МОМЕНТ, деревина/сталь, Нм: 7/18
МАКСИМАЛЬНА РОБОЧА ДОВЖИНА ШУРУПА (приставка-магазин), мм: 55
ЗАТИСКНЕ ПРИСТОСУВАННЯ (система затискного патрона): 1/4”
ЄМНІСТЬ АКУМУЛЯТОРА, А/год: 3 А/год, 4 А/год, 5 А/год
МАСА З ОБМЕЖУВАЧЕМ ГЛИБИНИ, кг: 1,9
МАСА З ПРИСТАВКОЮ-МАГАЗИНОМ, кг: 2,3
ТИП ПРИВОДУ: акумулятор
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ: біт PH2, біт PZ2 довгий 2 шт., затискач-тримач на ремінь, гачок, магнітний тримач для біт, обмежувач глибини, магазин-приставка, акумулятор BP 18 Li 5.0 HPC-AS: 2 шт., зарядний пристрій TCL 6.
ПАКУВАННЯ: в систейнері SYS3 M 187
СИЛЬНІ СТОРОНИ:
- Прецизійна, незношувана електронна схема відключення дозволяє витримувати точну глибину загвинчування і продовжує термін служби
- Енергозберігаюча функція старт/стоп без використання головного вимикача
- Довговічний, безщітковий EC-двигун з великим ККД
- Приставка-магазин швидко встановлюється без допоміжного інструменту
- Літій-іонний акумулятор підвищує кількість завертань на одній зарядці
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
- Акумуляторний «спеціаліст» по класичній сухій обробці гіпсокартона
- Максимальна частота обертання для серійного загвинчування в найкоротший час
- Кріплення гіпсокартонних листів на металевої та дерев'яної обрешітки
ПЕРЕВАГИ:
Серійне загвинчування шурупів: спеціаліст по сухій обробці.
Кожна деталь «спеціалізується» на сухій обробці: компактна конструкція і збалансований центр ваги полегшують роботи над головою. Приставка-магазин дозволяє закручувати шурупи в магазинній стрічці однією рукою на задану глибину і з винятковою робочою частотою. Завдяки інноваційній функції старт/стоп, при якій електродвигун EC-TEC працює тільки тоді, коли це потрібно, продуктивність загвинчування на одну зарядку акумулятора збільшується на 40 %.
- Міцний і витривалий: довговічний, безщітковий двигун EC-TEC для високого ККД
- Швидкість серійного загвинчування: швидка установка приставки-магазину без інструменту для роботи з шурупами в магазинній стрічці
- Енергозберігаюча функція старт/стоп: двигун працює тільки тоді, коли це потрібно
- Точна робота: зносостійкий механізм відключення для точної глибини загвинчування
Пропонується у двох варіантах: DWC 18-2500 з підвищеним крутним моментом для ввертання шурупів у гіпсокартон і дерев'яні панелі. DWC 18-4500 з максимальною швидкістю обертання для серійного ввертання шурупів у гіпсокартон в найкоротший час
Неймовірно великий ресурс: акумулятори мають великий термін служби завдяки високій якості елементів. І, звичайно, завдяки сервісним послугам Festool. Включаючи наш безкоштовний гарантійний ремонт. Швидко, ґрунтовно і - тільки у нас акумулятори та зарядні пристрої: перші три роки безкоштовно.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Квадрат 1/4" |
| Максимальний крутний момент | 14 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
- Ціна: 39 338 ₴/комплект




