
Пиляльний диск LAMINATE / HPL HW 160 x 1.8 x 20 мм TF52 Festool 205554
- Готово до відправки
- Код: 205554
8 003 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Пиляльний диск LAMINATE / HPL HW 160 x 1.8 x 20 мм TF52 Festool 205554
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ НАСТУПНИХ МОДЕЙ ІНСТРУМЕНТУ FESTOOL: TS 55 F, TSC 55 K, HK 55 и HKC 55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр зовнішній, мм: 160
Ширина пропилу, мм: 1,80
Товщина несучого диска, мм: 1,20
Діаметр внутрішній, мм: 20
Кількість зубів, шт.: 52,00
Передній кут, град.: -5,00 °
Задній кут, град.: 20,00 °
Форма зуба: TF
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
LAMINATE / HPL
- Для оброблення ламінованих панелей, багатошарових панелей, меламінових плит (Trespa ®), штучного каменю, а також волокон і тканин із фенольною смолою як сполучний.
- Оптимальний вибір у комбінації з заглибними пилами Festool TS 55 F, TSC 55 K, а також з HK 55 і HKC 55 — для точної й ефективної роботи.
ОПИС:
Зносостійкість і точність у найжорсткіших умовах експлуатації. Великий вибір залежно від типу робіт і матеріалу, що обробляється. Пиляльні диски з високоякісної сталі з зубами з дрібнозернистого твердого сплаву. Ви досягнете ідеальних результатів, тільки якщо якість пиляльного полотна відповідатиме якості інструмента.
- Системне рішення для роботи з ламінатом і меламіновими панелями.
- Зубці пилки виготовлені з високоякісного металу та гарантують швидке виконання ідеально рівних різань.
- Кут атаки та форма зуба відповідають оброблюваному матеріалу та інструменту.
- Кольорове маркування полегшує вибір правильного пиляльного диска.
- Для ламінату, ламінованих плит і мінеральних матеріалів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | МДФ, ЛДСП, Штучний камінь, Пластик, Ламінат |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість зубів | 52 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 8 003 ₴


