
Пильний диск ALUMINIUM / PLASTICS HW 160 x 1.8 x 20 мм F/FA52 Festool 205555
- Готово до відправки
- Код: 205555
8 003 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Пильний диск ALUMINIUM / PLASTICS HW 160 x1,8 x 20 F/FA52 Festool 205555
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ НАСТУПНИХ МОДЕЛЕЙ ІНСТРУМЕНТУ FESTOOL: TS 55 F, TSC 55 K, HK 55 і HKC 55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр зовнішній, мм: 160
Ширина пропилу, мм: 1,80
Товщина несучого диска, мм: 1,20
Діаметр внутрішній, мм: 20
Кількість зубців, шт: 52,00
Передній кут, град.: - 5,00 °
Задній кут, град.: 20,00 °
Форма зуба: F / FA
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
ALUMINIUM / PLASTICS
- Для обробки алюмінієвих композитних плит, кольорових металів, міді, латуні, волокон та тканин з фенольною смолою в якості сполучного, твердих пластмас, твердого ПВХ, оргскла, алюмінієвих панелей, алюмінієвих профілів.
- Оптимальний вибір у комбінації з зануреними пилами Festool TS 55 F, TSC 55 K, а також з HK 55 і HKC 55 - для точної і ефективної роботи.
ОПИС:
Зносостійкість і точність в самих жорстких умовах експлуатації. Великий вибір в залежності від виду робіт і оброблюваного матеріалу. Пильні диски з високоякісної сталі з зубцями з дрібнозернистого твердого сплаву. Ви досягнете ідеальних результатів, тільки якщо якість пильного полотна буде відповідати якості інструменту.
- Системне рішення для різання алюмінію і пластика.
- Зуби пили виконані з високоякісного металу і гарантують швидке виконання ідеально рівних різів.
- Кут атаки і форма зуба відповідають оброблюваного матеріалу та інструменту.
- Колірне маркування полегшує вибір правильного пильного диска.
- Для алюмінієвих панелей і профілів, плексигласу, твердих і армованих пластмас, легованих сплавів, алюмінієвих композитних плит.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Пластик |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість зубів | 52 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 8 003 ₴

