
Акумуляторний дриль-шурупокрут C 18 HPC 4.0 I-Set Festool 577617
- Немає в наявності
- Код: 577617
40 369 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Акумуляторний дриль-шурупокрут C 18 HPC 4.0 I-Set Festool 577617
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
НАПРУГА АКУМУЛЯТОРА, В: 18
ШВИДКОСТІ: 2
ЧИСЛО ОБЕРТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ, об/хв: 0-450 / 0-1500
ДІАМЕТР СВЕРДЛІННЯ, дерево/сталь, мм: 45 / 13
РЕГУЛЮВАННЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ, 1/2 швидкість; Нм: 0,8 – 8 / 0,5 – 6
МАКСИМАЛЬНИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ, дерево/сталь, Нм: 27 / 45
ДІАПАЗОН ЗАТИСКУ ПАТРОНУ, мм: 1,5 - 13
ВАГА ІНСТРУМЕНТУ БЕЗ ОПОРЯДЖЕННЯ, кг: 1
ТРАНСПОРТНА ВАГА З ПРИЛАДДЯМИ, кг: 3.55
ТИП ПРИВОДУ: Акумулятор
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ:
касета зі свердлами BKS SYS3 D5 PZ TX 100 CE, магнітний тримач біт CENTROTEC BH 60 CE-Imp, біт PZ 2, затискач-тримач на ремінь, патрон WH-CE CENTROTEC, швидкозатискний цанговий патрон FastFix 13 мм KC 13-1/2-K-FFP, кутова насадка FastFix, ексцентрикова насадка FastFix. акумулятор BP 18 Li 4.0 HPC-ASI: 2 шт., швидкозарядний пристрій TCL 6.
ПАКУВАННЯ: в систейнері SYS3 DF M 187
Неповторна форма. Замінна головка.
Максимальна гнучкість при свердлінні і закручуванні: електронне регулювання крутного моменту, система швидкої зміни інструмента CENTROTEC, кутова і ексцентрикова насадка, а також обмежувач глибини. Тандем акумулятора Li-HighPower з безщітковим електродвигуном EC-TEC робить дриль-шурупокрут C 18 легкою, довговічною і витривалою. Інструмент і акумулятор застраховані від будь-яких неприємностей завдяки пакету сервісних послуг Festool. Випускається в двох варіантах корпусу: унікальною C-подібної форми або — за особистим бажанням майстра — T-образної форми, як наприклад T 18+3.
- Перемикання з загвинчування на свердління без встановленого регулювання крутного моменту
- Практичні насадки і система швидкої зміни інструмента CENTROTEC для будь-яких видів робіт: кутова і ексцентрикова насадка, а також обмежувач глибини
- Кріплення FastFix на акумуляторної дрилі-шуруповерти для блискавичної заміни насадок без інструменту
- Висока продуктивність, міцність і довгий термін служби завдяки безщітковому електродвигуну EC-TEC, що не потребує технічного обслуговування
- Завдяки пакету сервісних послуг акумуляторний шуруповерт і акумулятор застраховані від будь-яких неприємностей
- Відчутно легше і без зниження потужності завдяки акумулятору Li-HighPower з елементами, стійкими до великій силі струму
- Ідеальний в парі з акумулятором Li-HighPower Compact: важить менше 600 грамів, що на 20 % легше і на 50 % компактніше акумулятора Standard на 5,0 А·год
- Електронне регулювання і відключення крутного моменту для точного загвинчування
- Вражаюча ергономічність унікальноюї C-подібної форми: короткої, легкої, зі збалансованим центром ваги
- Шуруповерт в систейнері 3 легко доставляється з майстерні до місця роботи в автомобільній модульній системі bott. Систейнери 3 сумісні між собою і стикуються з усіма старими систейнерами, пиловидаляючими апаратами і багатьма компонентами системної оснащення, наприклад з роликовою дошкою або мобільним верстаком
Переваги
Просто частіше замінювати.
Система швидкої зміни інструмента CENTROTEC, кутова і ексцентрикова насадка, а також обмежувач глибини значно прискорюють роботи з свердління і загвинчування. Завдяки практичній функції мітки налаштування крутного моменту зберігається після перемикання режиму свердління на загвинчування.
Неповторна форма. Розумний зміст.
Відмінно лежить в руці завдяки зручній C-образній формі. Ідеальну пару йому складає акумулятор Li-HighPower Compact: він «втратив» у вазі, але зберіг всю свою силу. Для збільшення часу роботи на одному заряді безщітковий електродвигун EC-TEC розвиває потужність в залежності від ситуації загвинчування.
Надійність гарантована.
І звичайно, акумуляторний шуруповерт і акумулятор застраховані від будь-яких неприємностей завдяки пакету сервісних послуг Festool.
Технічні особливості продукту
Продумана система управління двигуном
Безщітковий електродвигун EC-TEC не схильний до зносу і перетворює енергію акумулятора в робочу потужність інструмента практично без втрат. Електронне управління гарантує збільшення терміну служби: мікропроцесори контролюють і регулюють температуру, напруга і споживання струму двигуном, електронікою і акумулятором.
Суперлегкий і витривалий
Акумулятор Li-HighPower Compact гарантує повну потужність при значно меншій вазі. Для збільшення часу роботи на одному заряді безщітковий електродвигун EC-TEC розвиває потужність в залежності від ситуації загвинчування.
Точна робота
Збалансована C-подібна форма і зручне розташування рукоятки полегшують точну установку інструмента по осі свердління і загвинчування шурупів.
Підвищена мобільність завдяки інтеграції в автомобільне обладнання
Шуруповерт в систейнері 3 легко доставляється з майстерні до місця роботи в автомобільній модульній системі bott. Систейнери 3 сумісні між собою і стикуються з усіма старими систейнерами, пиловидаляючими апаратами і багатьма компонентами системного оснащення, наприклад з роликовою дошкою або мобільним верстатом.
В умовах обмеженого простору
Як і інші акумуляторні дрилі-шуруповерти Festool, C 18 передбачає установку біт безпосередньо на вал.
6 біт завжди напоготові
У практичному відсіку для біт поміщається до шести біт — з магнітною фіксацією від випадання.
У тісному приміщенні
Кутова насадка оптимально підходить для загвинчування в кутах і відгвинчування шурупів у важкодоступних місцях.
Робота біля самого краю
З допомогою ексцентрикової насадки Ви дістанете будь-який шуруп.
Система швидкої зміни насадок CENTROTEC
Швидка заміна оснащення при свердлінні, зенкеруванні та загвинчуванні: система швидкої зміни насадок CENTROTEC замінює цанговий патрон і тримач біт, вона на 50 % менша і на 80 % легша за стандартний патрон. Робочі інструменти з шестигранним хвостовиком центруються за допомогою кульок для оптимальної передачі зусилля і в 10 разів більшої точності обертання.
Цанговий патрон для стандартних інструментів
Цанговий патрон з відстанню між губками до 13 мм дозволяє працювати з будь-якими стандартними бітами та свердлами. Установка без інструмента за допомогою кріплення FastFix.
Висока потужність
Електронне регулювання крутного моменту і функція відключення для оптимальної потужності при будь-яких роботах. Налаштований для загвинчування крутний момент зберігається, навіть якщо періодично виконується свердління з максимальним крутним моментом.
Оптимальна підсвітка
Вбудований світлодіод дозволяє комфортно працювати навіть в місцях з поганим освітленням.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
- Ціна: 40 369 ₴






