
Діамантовий пильний диск ABRASIVE MATERIALS DIA 160 x 1,8 x 20 F4 Festool 205558
- Готово до відправки
- Код: 205558
10 035 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Діамантовий пильний диск ABRASIVE MATERIALS DIA 160 x 1,8 x 20 F4 Festool 205558
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ НАСТУПНИХ МОДЕЛЕЙ ІНСТРУМЕНТУ FESTOOL: TS 55 F і TSC 55 K
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр зовнішній, мм: 160
Ширина пропилу, мм: 1,80
Товщина несучого диска, мм: 1,20
Діаметр внутрішній, мм: 20
Кількість зубців, шт: 4,00
Передній кут, град.: 10,00 °
Форма зуба: F
Спеціалізація
- ABRASIVE MATERIALS. Для обробки цементно-стружкових плит і гіпсоволокнистих листів
- Оптимальний вибір у комбінації із занурювальними пилами Festool TS 55 F і TSC 55 K
Вирішення проблем із різання будь-яких цементно-стружкових плит і гіпсоволокнистих листів
Алмазний пильний диск Festool швидко й ефективно ріже будь-які цементно-стружкові плити та гіпсоволокнисті листи. Оптимальний вибір у комбінації із занурювальними пилами Festool TS 55 F і TSC 55 K - для точної та ефективної роботи.
- Висока продуктивність розкрою цементно-стружкових плит і гіпсоволокнистих листів
- Пиляльний диск із високоякісними полікристалічними алмазами має дуже великий ресурс
- Спеціально для заглибних пилок Festool TS 55 F і TSC 55 K
- Точна обробка абразивних матеріалів без пилу - в комбінації з пиловидаляючими апаратами Festool CTM
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість зубів | 4 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 10 035 ₴



