
Пильний диск WOOD УНІВЕРСАЛЬНИЙ HW 260 x 30 x 2,5 W60 Festool 494604
- Готово до відправки
- Код: 494604
10 155 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Пильний диск WOOD УНІВЕРСАЛЬНИЙ HW 260 x 30 x 2,5 W60 Festool 494604
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ НАСТУПНИХ ІНСТРУМЕНТІВ FESTOOL: торцювальні пили з протяжкою - KS 120, KS 88.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр, мм: 260
Ширина пропилу, мм: 2,5
Діаметр посадкового отвору, мм: 30
Кількість зубів, шт: 60
Передній кут, град: мінус 5
Форма зуба: W
ОПИС:
- Для обробки всіх типів деревини та деревних матеріалів, а також будівельних панелей, гіпсоволоконних плит і м'яких пластиків.
- Завдяки змінному зубу і середньому передньому куту це пильне полотно придатне для різання як у поздовжньому, так і в поперечному напрямку.
- Для всіх деревних матеріалів, будівельних панелей - середній розпил.
Для стабільно точних результатів торцювання
Зносостійкий, точний та ідеально підібраний до машинки й матеріалу: універсальний пильний диск WOOD UNIVERSAL для оброблення дерев'яних брусків, мультиплексів/шаруватої деревини, МДФ, твердих та твердих волокнистих плит і м'яких пластиків. Адже тільки правильний підбір машинки і пильного диска до оброблюваного матеріалу дає дійсно чудову якість різу.
- Універсал для всіх деревних матеріалів і м'яких пластиків
- Зуби, виконані з високоякісного металу, гарантують високу швидкість пиляння і чудову якість різу
- Кут різу і форма зуба відповідають оброблюваному матеріалу і машинці
- За кольоровим маркуванням Festool можна швидко підібрати правильне пильне полотно: жовтий колір - для обробки деревини
- універсальний інструмент для всіх деревних матеріалів і м'яких пластиків
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Діаметр зовнішній | 260 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Кількість зубів | 60 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 10 155 ₴


