
Акумуляторний дриль-шурупокрут QUADRIVE TDC 18/4 5.0/4.0 I-Set Festool 577612
- Немає в наявності
- Код: 577612
43 846 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Акумуляторний дриль-шурупокрут QUADRIVE TDC 18/4 5.0/4.0 I-Set Festool 577612
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
НАПРУГА АКУМУЛЯТОРА, В: 18
ШВИДКОСТІ: 4
ЧИСЛО ОБЕРТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ 1/2-а швидкість, об/хв: 0 - 500 / 0 - 800
ЧИСЛО ОБЕРТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ 3/4-а швидкість, об/хв: 0 - 2350 / 0 - 3600
ДІАМЕТР СВЕРДЛІННЯ, дерево/сталь, мм: 70 / 13
РЕГУЛЮВАННЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ, 1/2-а швидкість, Нм: 2 - 20 / 2 - 20
МАКСИМАЛЬНИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ, дерево/сталь, Нм: 50 / 75
ДІАПАЗОН ЗАТИСКУ ПАТРОНУ, мм: 1,5 - 13
БАТАРЕЇ, А/год: 3.0 / 4.0 / 5.0
МАСА З АКУМУЛЯТОРОМ, кг: 1,9 / 2,0
ТИП ПРИВОДУ: Акумулятор
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ: касета з бітами BKS SYS3 D6 PZ TX 50 CE, швидкозатискний цанговий патрон FastFix 13 мм КС 13-1/2-MMFP, патрон CENTROTEC, кутова насадка FastFix, магнітний тримач біт CENTROTEC BH 60 CE-Imp, біт PZ 2, затискач-тримач на ремінь, додаткова ручка, акумулятор BP 18 Li 4.0 HPC-ASI, акумулятор BP 18 Li 5.0 ASI, швидкозарядний пристрій TCL 6.
ПАКУВАННЯ: в систейнері SYS3 DF М 187
ЗАСТОСУВАННЯ ТА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ
- Виготовлення дерев'яних несучих конструкцій, рамних конструкцій
- Установка дверей і вікон
- Роботи з свердління і загвинчування в деревині, металі та пластику
- Загвинчування шурупів до 10 x 300 мм в деревину
- Свердління отворів діаметром до 70 мм у деревині свердлами Форстнера
ПЕРЕВАГИ
Справжня міць, розкладена на 4 швидкості.
Потужні. Універсальні. 4 швидкості для будь-якого застосування. Краща з концепцій включення, яку Ви коли-небудь користувалися. Будь то метал або деревина, TDC легко впорається з обома матеріалами завдяки високому допустимому навантаженні і витривалості безщіткового електродвигуна EC-TEC. Безліч насадок і ідеально підібране оснащення перетворюють QUADRIVE неперевершену дриль-шупуповерт для самих різних областей застосування. А небезпечне вивертання зап'ястя при несподіваному заклинювання робочого інструменту? Якщо таке трапиться, то наш розумний пристрій KickbackStop зведе небезпеку до мінімуму. Випробуйте й ви: найкращу дриль-шурупокрут, коли-небудь створену компанією Festool!
- Міць для загвинчування шурупів та свердління отворів великого діаметру, швидкість для роботи з невеликими діаметрами
- Максимальна потужність: завдяки неймовірно потужному, безщітковому і тому більш довготривалому електродвигуну EC-TEC
- Надійність: міцний 4-швидкісний металевий редуктор, застрахований від будь-яких неприємностей завдяки широкому спектру послуг Festool
- QUADRIVE з 4 швидкостями для будь-якої робочої ситуації: від загвинчування з обертовим моментом 50 Н/м на 1-й швидкості до високоточного свердління на 3600 об/хв на 4-й швидкості
- Універсальність: завдяки кріпленню FastFix швидке переналагодження на свердління, загвинчування, свердління і загвинчування під кутом без використання інструменту
- Обмежувач глибини і ексцентрикова насадка для загвинчування гвинтів на певну глибину поблизу стін
- Мобільність: QUADRIVE продається в систейнері 3 і легко доставляється з майстерні до місця роботи в автомобільній модульній системі bott
ПЕРЕВАГИ
Висока швидкість і витривалість.
Міцний 4-швидкісний редуктор QUADRIVE вражає своєю неймовірною силою і високою швидкістю обертання і витримує високі навантаження. Покращена концепція включення дозволяє швидко перемикатися між будь-якими швидкостями. Останнє покоління безщіткових електродвигунів EC-TEC забезпечує швидке просування роботи та чисті результати свердління.
Найширший спектр застосування.
Безліч насадок і ідеально підібране оснащення перетворюють TDC в універсальну дриль-шуруповерт - неперевершений у своєму класі. Розумне кріплення FastFix дозволяє швидко замінювати насадки без використання інструменту для свердління, загвинчування, у тому числі під кутом. Обмежувач глибини і ексцентрикова насадка для загвинчування гвинтів на певну глибину поблизу стін.
Компактність плюс безпека.
Навіть коли TDC працює на повну потужність, він не виривається з рук завдяки чудовій ергономіці рукоятки і компактній формі. А для безпечної роботи електронний пристрій KickbackStop зменшує ризик вивертання зап'ястя при несподіваному заклинюванні патрона інструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 75 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 4 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 70 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
- Ціна: 43 846 ₴







