
Пильний диск LAMINATE/PPL HW 168 x 1.8 x 20 TF52 Festool 205766
- Готово до відправки
- Код: 205766
8 003 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Пильний диск LAMINATE/PPL HW 168 x 1,8 x 20 TF52 Festool 205766
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ СЛІДУВАЛЬНИХ МОДЕЙ ІНСТРУМЕНТУ FESTOOL: TS 60 K, CSC-SYS 50
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр зовнішній, мм: 168
Ширина пропилу, мм: 1,80
Товщина диска, мм: 1,20
Діаметр внутрішній, мм: 20
Кількість зубів, шт: 52,00
Передній кут, град: -5,00 °
Задній кут, град: 20,00 °
Форма зуба: TF
Спеціалізація
- Розкрій ламінату/компакт-ламінату
- Для обробки ламінованих плит, меламінових плит (Trespa ®), штучного каменю, оргскла, а також волокон і тканин із фенольною смолою як сполучною речовиною
Зносостійкість і точність у найжорсткіших умовах експлуатації
Зносостійкість і точність у найжорсткіших умовах експлуатації. Великий вибір залежно від виду робіт і оброблюваного матеріалу. Пильні диски з високоякісної сталі із зубами з дрібнозернистого твердого сплаву. Ви досягнете ідеальних результатів, тільки якщо якість пильного полотна буде відповідати якості інструменту.
- Пильний диск із трапецієподібним плоским зубом для обробки пластмас
- Ідеальний тандем із занурювальною пилою TS 60 K від Festool для точної та ефективної роботи
- Зуби з дрібнозернистим твердосплавним напиленням для швидкого і якісного пиляння
- Невеликий негативний передній кут для великого терміну служби під час роботи з дуже твердими пластиками
- Кут атаки і форма зуба відповідають оброблюваному матеріалу та інструменту
- Кольорове маркування полегшує вибір правильного пильного диска
- для ламінату, ламінованих плит, оргскла, меламінових плит і штучного каменю
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | HPL, МДФ, Оргскло, ЛДСП, Штучний камінь, Пластик, Ламінат |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Матеріал кола | Сталь |
| Діаметр зовнішній | 168 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість зубів | 52 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 8 003 ₴



