
Пильний диск ALUMINIUM / PLASTICS HW 168 x1,8 x 20 F/FA52 Festool 205767
- Готово до відправки
- Код: 205767
8 003 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Пильний диск ALUMINIUM / PLASTICS HW 168 x1,8 x 20 F/FA52 Festool 205767
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ НАСТУПНИХ МОДЕЛЕЙ ІНСТРУМЕНТУ FESTOOL: TS 60 K, CSC-SYS 50
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр зовнішній, мм: 168
Ширина пропилу, мм: 1,80
Товщина диска, мм: 1,20
Діаметр внутрішній, мм: 20
Кількість зубів, шт: 52,00
Передній кут, град.: - 5,00 °
Задній кут, град.: 20,00°
Форма зуба: F / FA
Спеціалізація
- Для обробки алюмінієвих композитних плит
- Розпил кольорових металів, наприклад міді та латуні
- Розкрий комірчастих панелей з оргскла
- Розкрій штучних матеріалів, таких як волокна і тканини з фенольною смолою, ПВХ і оргскла
Зносостійкість та точність у найжорсткіших умовах експлуатації
Зносостійкість та точність у найжорсткіших умовах експлуатації. Великий вибір в залежності від виду робіт та оброблюваного матеріалу. Пильні диски з високоякісної сталі із зубами із дрібнозернистого твердого сплаву. Ви досягнете ідеальних результатів, тільки якщо якість пильного полотна буде відповідати якості інструменту.
- Системне рішення для різання алюмінію та пластику
- Зуби пили виконані з високоякісного металу і гарантують швидке виконання ідеально рівних різів.
- Кут атаки і форма зуба відповідають оброблюваному матеріалу та інструменту
- Плоский зуб з фаскою, що чергується, для рівномірної якості різу і великого ресурсу.
- Ідеальний тандем із занурювальною пилою TS 60 K від Festool для точної та ефективної роботи
- Колірне маркування полегшує вибір правильного пиляльного диска
- для алюмінієвих панелей та профілів, плексигласу, твердих та армованих пластмас, легованих сплавів, алюмінієвих композитних плит
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 1.2 мм |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Пластик, Металопластик |
| Матеріал кола | Сталь |
| Діаметр зовнішній | 168 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 52 |
| Вид обробки | Чистий рез |
- Ціна: 8 003 ₴


