
Діамантовий пильний диск ABRASIVE MATERIALS DIA 168 x 1.8 x 20 мм F4 Festool 205769
- Готово до відправки
- Код: 205769
10 035 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Діамантовий пильний диск ABRASIVE MATERIALS DIA 168x1,8x20 F4 Festool 205769
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ НАСТУПНИХ МОДЕЛЕЙ ІНСТРУМЕНТА FESTOOL: TS 60 K
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр зовнішній, мм: 168
Ширина пропилу, мм: 1,80
Товщина несучого диска, мм: 1,20
Діаметр внутрішній, мм: 20
Кількість зубів, шт: 4,00
Передній кут, град.: 12,00°
Форма зуба: F
Спеціалізація
- ABRASIVE MATERIALS. Для обробки цементно-стружкових плит та гіпсоволокнистих листів
- Ідеальний тандем із заглибною пилою TS 60 K від Festool
Вирішення проблем з різання будь-яких цементно-стружкових плит та гіпсоволокнистих листів
Діамантовий пильний диск Festool швидко та ефективно ріже будь-які цементно-стружкові плити та гіпсоволокнисті листи. Ідеальний тандем із заглибною пилою TS 60 K для точної та ефективної роботи.
- Висока продуктивність розкрою цементно-стружкових плит та гіпсоволокнистих листів.
- Пиляльний диск з високоякісними полікристалічними алмазами має дуже великий ресурс
- Розроблено спеціально для занурювальної пили TS 60 K Festool
- Точна обробка абразивних матеріалів без пилу — у комбінації з пиловидаляючими апаратами Festool CTM
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Плитка, Кераміка |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 168 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Кількість зубів | 4 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 10 035 ₴


