
Пильний диск WOOD FINE CUT HW 168 x 1.8 x 20 мм WD42 Festool 205765
- Готово до відправки
- Код: 205765
5 308 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Пильний диск WOOD FINE CUT HW 168x1.8x20 WD42 Festool 205765
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ НАСТУПНИХ МОДЕЛЕЙ ІНСТРУМЕНТУ FESTOOL: TS 60 K, CSC-SYS 50
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр зовнішній, мм: 168
Ширина пропилу, мм: 1,80
Товщина диска, мм: 1,20
Діаметр внутрішній, мм: 20
Кількість зубів, шт: 42,00
Передній кут, град.: 10,00°
Задній кут, град.: 15,00°
Форма зуба: WD
Спеціалізація
- Дрібні зубці для деревини. Для чистового поперечного різу без сколів у масиві деревини, а також у шпонованих та ламінованих плитах
- Меблеве виробництво
- Розкрій плитних та листових матеріалів
- Виробництво кухонних меблів
Зносостійкість та точність у найжорсткіших умовах експлуатації. Великий вибір в залежності від виду робіт та оброблюваного матеріалу
Пильні диски з високоякісної сталі із зубами із дрібнозернистого твердого сплаву. Ви досягнете ідеальних результатів, тільки якщо якість пильного полотна буде відповідати якості інструменту.
- На додачу до розводки зуби мають трикутну форму, за рахунок якої зменшується навантаження на зуби, диск обертається без биття і має великий термін служби
- Чудова якість різу - для чистих різів без сколів
- Зуби пили виконані з високоякісного металу і гарантують швидке виконання ідеально рівних різів.
- Кут атаки і форма зуба відповідають оброблюваному матеріалу та інструменту
- Колірне маркування полегшує вибір правильного пильного диска
- Ідеальний тандем із занурювальною пилкою TS 60 K від Festool для точної та ефективної роботи
- для шпонованих та ламінованих панелей, поперечного розпилу масиву деревини, МДФ - чистове пиляння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 1.2 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Діаметр зовнішній | 168 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 42 |
| Вид обробки | Чистий рез |
- Ціна: 5 308 ₴



