Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
Опис товару

Свердло по металу D8 HSS CE/3 Festool 577407
Підходить для будь-яких акумуляторних дрилів-шурупокрутів та акумуляторного ударного дриля-шурупокрута Festool під патрон CENTROTEC (для використання з WH-CE CENTROTEC)
Технічні характеристики:
Діаметр: 8 мм
Довжина: 115 мм
Довжина спіралі: 75 мм
Комплект поставки: 3 свердла однакового розміру
Спеціалізація
- Для свердління в легованій і нелегованій сталі, м'яких кольорових металах і пластмасах
Швидке свердління точних отворів
Високоякісні свердла по металу HSS в упаковці DrehPack. Свердла вставляються прямо в патрон CENTROTEC і затискаються. Завдяки кріпленню CENTROTEC заміна оснащення для свердління і загвинчування виконується легко і швидко.
- Свердло із зашліфованими зубами з високоякісної швидкорізальної сталі HSS
- Вістря конічної форми допомагає впевнено підводити інструмент у потрібному місці
- набір свердел по металу HSS з 3 предметів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Загальна довжина | 115 мм |
| Набір | Так |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 765 ₴/упаковка

