
Акумуляторний дриль-шуруповерт TXS 18 C 3.0-Set Festool 576896
- Немає в наявності
- Код: 576896
25 594 ₴/комплект
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Акумуляторний дриль-шуруповерт TXS 18 C 3.0-Set Festool 576896
Технічні характеристики:
НАПРУГА АКУМУЛЯТОРА, В: 18
ШВИДКІСТЬ: 2
ЧИСЛО ОБЕРТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ 1/2-я ШВИДКІСТЬ, об/хв: 0 - 470 / 0 - 1600
ДІАМЕТР свердління, деревина/сталь, мм: 35 / 10
РЕГУЛЮВАННЯ КРУТНОГО МОМЕНТА, 1 / 2-а швидкість, Нм: 1,1 - 8 / 0,4 - 2,3
МАКСИМАЛЬНИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ дерево/сталь, Нм: 22 / 40
ДІАПАЗОН ЗАТИСКАННЯ ПАТРОНА, мм: 1 - 10
ТИП ПРИВОДУ: Акумулятор
ВАГА ІНСТРУМЕНТУ БЕЗ ОСНАСТКИ, кг: 0,70
ТРАНСПОРТНА ВАГА З ПРИНАЛЕЖНОСТЯМИ, кг: 3,80
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:
2х акумулятора BP Li 3,0 C, швидкозарядний пристрій TCL 6, біт PZ2, швидкозатискний цанговий патрон FastFix 10 мм, затискач-тримач на ремінь, касета для біт BKS SYS3 D5 PZTX 100 CE, магнітний тримач біт CENTROTEC BH 60 CE-Imp, патрон WH-CE CENTROTEC, кутова насадка AN-XS
УПАКОВКА:
систейнер SYS3 DF M 187
Спеціалізація
- Встановлення фурнітури та складання меблів, у тому числі кухонних
- Встановлення плінтусів, розеток, ламп, гардин
- Оздоблювальні роботи
- Влаштування облицювання фасадів і настилів тераси
- Легкі та середні за складністю роботи зі свердління і загвинчування в деревині, металі та пластику
- Загортання в деревину шурупів до 6x240 мм
- Свердління отворів діаметром до 35 мм у деревині свердлами Форстнера
Герой серед компактних шуруповертів. Потужність 18 В
Легкий, компактний і неймовірно сильний. Компактний шуруповерт TXS 18 на 18 В - Ваш ідеальний помічник для найрізноманітніших щоденних робіт. Він дуже простий у використанні завдяки класичній T-подібній формі. Безліч насадок для найскладніших робіт, навіть у вузьких місцях і далеких кутах. Швидка зміна робочого інструменту завдяки кріпленню FastFix і системі CENTROTEC. Такі розумні деталі, як відсік для біт, управління підсвічуванням і систейнер³ з відділенням на кришці перетворюють TXS 18 на потужний компактний інструмент із практичним спеціальним оснащенням.
- Вражаюча ергономічність і мала вага для зручності свердління і загвинчування
- Компактна і зручна конструкція полегшує роботу навіть у важкодоступних місцях
- Швидке переналагодження на свердління, загвинчування, свердління і загвинчування під кутом без використання інструменту завдяки кріпленню FastFix
- Включаючи змінний патрон CENTROTEC і швидкозатискний цанговий патрон FastFix 10 мм
- Безліч насадок для різних сфер застосування. До CXS 18 і TXS 18 підходять усі насадки актуальних моделей шурупокрутів 18 В
- Обмежувачі глибини та ексцентрикова насадка для загвинчування гвинтів на певну глибину поблизу стін
- Довговічність завдяки безщітковому електродвигуну EC-TEC
- Вбудований магнітний відсік для біт
- TXS 18 постачається в практичному систейнері³ з відділенням на кришці під оснащення для свердління та загвинчування
- Все для мобільної роботи: TXS 18 продається в практичному систейнері³ і легко доставляється з майстерні до місця роботи в автомобільній модульній системі bott
- 13-ступінчасте регулювання і відключення крутного моменту для точного загвинчування
- Міцний затискач-тримач для кріплення на ремені з обох боків
Технічні особливості акумуляторного дриля-шуруповерта Festool TXS 18
Компактна конструкція
Надкомпактний TXS 18 має довжину всього 14 см і висоту 22,4 см (разом з акумулятором 3,0 А-год)
Сила 18 вольт
Компактність плюс сумісність акумуляторів 18 В. Підходить для будь-якого застосування аж до загвинчування гвинтів 6 мм. До TXS 18 підходять всі літій-іонні акумулятори на 18 В (крім акумуляторів Ergo)
Вражаюча потужність
TXS 18 вражає своїми показниками роботи зі свердлами Форстнера до 35 мм і шурупами до 6x240 мм у м'якій деревині
Оптимальна підсвітка
Завдяки вбудованому світлодіодному підсвічуванню Ви можете ефективно працювати навіть у найтемніших куточках; підсвічування після останньої дії, постійне підсвічування і вимкнення світлодіода регулюються спеціальним коліщатком.
Завжди під рукою
Не тільки завжди під рукою, а й у потрібний момент звільняє руки: затискач-тримач на ремінь підходить і для шульг, і для правшів
Біти завжди під рукою
Вбудований практичний відсік для кількох біт, надійно утримуваних всередині магнітом.
Патрон CENTROTEC - для прискорення темпу робіт на будмайданчику
Швидкий перехід між режимами свердління, зенкерування і загвинчування: розроблений ще 2001 року патрон CENTROTEC є одночасно свердлильним патроном і тримачем біт. Для використання великого оснащення CENTROTEC. І це при тому, що він удвічі менший і на 80 % легший за стандартний патрон: типовий для Festool винахід звичної для Festool якості.
Небувалий системний асортимент і сумісність усіх компонентів системи
Завдяки розумному кріпленню FastFix усі насадки актуальних моделей шурупокрутів 18 В сумісні з CXS 18. Жоден інший компактний шуруповерт не може виконувати такі різні роботи!
У найтіснішому приміщенні
Кутова насадка оптимально підходить для загвинчування в кутах і відгвинчування шурупів у важкодоступних місцях. Для цього можна вставляти біти безпосередньо в шпиндель.
Цанговий патрон для стандартних інструментів
Стандартний патрон до 10 мм завжди входить до комплекту постачання (для будь-яких робочих інструментів із циліндричним хвостовиком). Встановлення без інструменту за допомогою кріплення FastFix.
Зручно працювати
Можна з комфортом працювати навіть над головою завдяки ергономічності та малій вазі.
Вражаюча міць
Справжня міць: TXS 18 з акумуляторами 18 В готовий до будь-яких випробувань. 13 ступенів для точного регулювання крутного моменту.
Внизу інструмент, вгорі оснащення
У систейнері з відсіком у кришці лежить усе необхідне оснащення: в ідеальному порядку і завжди під рукою. У нього також можна покласти набір біт з комплекту постачання. Через прозору кришку одразу видно, що де лежить.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 13 |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
- Ціна: 25 594 ₴/комплект









