Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
вверхвниз

Пильне полотно BUILDING MATERIALS INSULATION SR 400/5 Festool 577491
- Під замовлення
- Код: 577491
Відправка з 23 квітня 20262 289 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Пильне полотно BUILDING MATERIALS INSULATION SR 400/5 Festool 577491
Підходить для акумуляторної ножовки Festool RSC 18
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
КРОК ЗУБА, мм: 5,00
КРОК ЗУБА: 5,00 TPI/зубів на дюйм
РОБОЧА ДОВЖИНА, мм: 350,00
ДОВЖИНА, мм: 400,00
ШИРИНА, мм: 45,00
ТОВЩИНА, мм: 1,50
В УПАКОВЦІ: 1 штука
Спеціалізація
- Ідеально підходить для точних різів в ізоляційних матеріалах
- Для прямих різів і різів під кутом
- Для заглибних пропилів в ізоляційному матеріалі
- Для пиляння м'яких пластиків або деревно-волокнистих плит
- Для розрізання трубної теплоізоляції та картону
Простий розкрій ізоляційного матеріалу
Наддовге полотно з інструментальної сталі HCS призначене для розкрою різних ізоляційних матеріалів і картону.
- Наддовга пилка для розкрою товстих ізоляційних матеріалів
- Хвилясте лезо для розкрою ізоляційних матеріалів
- Широка задня кромка пиляльного полотна для прямих різів
- Інструментальна сталь HCS для довгого терміну служби
- Ріжуча кромка ножа підходить для врізання
- За кольоровим маркуванням Festool можна швидко підібрати правильне пильне полотно: зелений колір - для обробки будівельних матеріалів
- Завдяки універсальному хвостовику заміна пиляльних полотен виконується легко і швидко на всіх шабельних пилах із гніздом під S-подібний хвостовик
- для розкрою ізоляційних матеріалів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Festool |
| Призначення полотна | Електроножівка |
| Застосування полотна | М'який пластик, Піноматеріали, Пінополістирол, Екструдований пінополістирол |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Крок зубів | 5 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 289 ₴

