Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
Опис товару

Фреза пазова HW S8 D30/20 хвостовик 8 мм Festool 490976
Підходить для вертикальних фрезерів Festool OF 900, OF 1000, OF 1010, OF 1010 R, OF 1400, OF 2000, OF 2200
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 30
NL, мм: 20
GL, мм: 60
Спеціалізація
- Фрезерування пазів у меблевому виробництві
- Присадка фурнітури
- Вибірка чверті в масиві дерева та плитному матеріалі
- Робота з шаблонами
Пазова фреза HW - найкращий вибір для тих, хто хоче досягати високих результатів під час фрезерування отворів, фальців і поздовжніх пазів. Вона працює з високою точністю, полегшує засвердлювання і має великий ресурс.
- Високий термін служби фрез при врізанні впаяним твердосплавним нижнім лезом
- Оптимальна геометрія ріжучих крайок, стабільний хвостовик фрези і правильна заточка забезпечують бездоганну якість поверхні
- пазова фреза з ріжучими крайками HW
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, ДСП |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 30 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 157 ₴


