Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47

Фреза напівкругла HW S8 D30/28 з опорним підшипником хвостовик 8 мм Festool 491139
- В наявності
- Код: 491139
4 991 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Фреза напівкругла HW S8 D30/28 з опорним підшипником хвостовик 8 мм Festool 491139
Підходить для вертикальних фрезерів Festool OF 900, OF 1000, OF 1010, OF 1010 R, OF 1400, OF 2000, OF 2200
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 27
NL, мм: 28
GL, мм: 70
R, мм: 12,0
Спеціалізація
- Округлення крайок панелей з масиву дерева товщиною до 28 мм
Фрези Festool виготовляються з першокласної сталі та зносостійкого твердого сплаву. Цей матеріал гарантує високу міцність і великий ресурс фрези, точність обертального руху і якісну обробку контурів. Високоміцні твердосплавні ріжучі кромки, припаяні твердим припоєм, гарантують безпечну і безвідмовну роботу.
- Оптимально підходить для клеєних меблевих щитів товщиною 28 мм.
- Опорний підшипник прилягає прямо до шаблону - можна проводити профілювання панелей без копіювального кільця
- ріжучі кромки HW
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 27 мм |
| Довжина загальна | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 28 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Радіус | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 991 ₴
