Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
вверхвниз

Мультитул MT-FT1 Festool 577934
- Готово до відправки
- Код: 577934
1 980 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Мультитул MT-FT1 Festool 577934
TЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
РОЗМІРИ (Д x Ш x В), мм: 102 x 43 x 22
ІНСТРУМЕНТИ: плоскогубці, кусачки, напилок/шліцьова викрутка, консервний ніж/відкривало для пляшок, шліцьова викрутка, хрестова викрутка, пила, великий ніж, інструмент для екстреного розбивання скла, набір із 9 бітів
МАТЕРИАЛ: неіржавка сталь, анодований алюміній
КОЛІР: темно-синій із логотипом Festool
ОПИС:
- Високоякісний мультитул RICHARTZ у дизайні Festool
- Всі інструменти надійно фіксуються й відкриваються простим натисканням кнопки
- Включно з чохолом для зберігання й оригінальним набором біт Festool
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Конфігурація | Пасатижі, Кусачки, Ніж, Викрутка, Викруткові біти, Відкривачка для пляшок, Напилок |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 22 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴


