Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
Опис товару

Рівень LEYSYS-FT1 Festool 577220
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
РОЗМІРИ (Д x Ш x В), мм: 354 x 12 x 26
ВИМІРЮВАЛЬНІ АМПУЛИ: 1 горизонтальна ампула й 1 вертикальна ампула
ТОЧНІСТЬ ВИМІРЮВАННЯ, мм/м: +/- 1,0
МАТЕРІАЛ: алюміній (AlMgSi 0,5 natur eloxiert – натуральний анодований), пластик ABS
КОЛІР: сріблястий із зеленими та синіми деталями
ОПИС:
- Компактний рівень від BMI у дизайні Festool
- Надійне зберігання та просте перевезення в ручці систейнера Festool
- На передній стороні розмітна шкала у сантиметрах, на задній – у дюймах
- Опорна поверхня призматичної форми ідеально підходить для встановлення на опуклих поверхнях та трубах
- Висока якість та довгий термін служби за рахунок суцільного алюмінієвого профілю
- Розміри: 35,4 x 1,2 x 2,6 см
- Вироблено в Німеччині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип рівня | Водяний |
| Вимірювальна шкала | Градуси |
| Вимірювальні колби | 1-колба 45°, 1-колба 90° |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 354 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 476 ₴

