
Акумуляторна монтажна дискова пила CSC SYS 50 EBI-Set Festool 577379
- Немає в наявності
- Код: 577379
137 738 ₴/комплект
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Акумуляторна монтажна дискова пила CSC SYS 50 EBI-Set Festool 577379
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
НАПРУГА АККУМУЛЯТОРА, В: 2 x 18
ЧИСЛО ОБЕРТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ, об/хв: 4500 - 6800
ПОСАДКОВИЙ ДІАМЕТР ПИЛЬНОГО ДИСКА, мм: 20
ЗОВНІШНІЙ ДІАМЕТР ПИЛЬНОГО ДИСКА, мм: 168
ШИРИНА пропилу, мм: 1,80
Товщина диска, мм: 1,20
КУТ НАХИЛУ, градуси: -10 - +47°
ГЛИБИНА ПРОПИЛУ при 0°, мм: 0 - 48
ГЛИБИНА ПРОПИЛУ при 45°, мм: 0 - 34
ГЛИБИНА ПРОПИЛУ при -10°, мм: 21 - 32
КУТ ЗКОСУ, градуси: 0 - 70°
ШИРИНА ПАРАЛЕЛЬНОГО РІЗУ, мм: 280
ВИСОТА ПЛИТИ-ОСНОВИ, мм: 280
РОЗМІРИ (Д x Ш x В), мм: 512 x 396 x 296
ДІАМЕТР РОЗ'ЄМУ КАНАЛУ ПИЛОВИДАЛЕННЯ, мм: 27
ТИП ПРИВОДУ: Акумулятор 18 В
ВАГА ІНСТРУМЕНТУ БЕЗ ОСНАЩЕННЯ, кг: 15
ТРАНСПОРТНА ВАГА З ОСНАЩЕННЯМ, кг: 23.5
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ:
акумулятори 2 шт. х 5,0 А/год 18 В, зарядний пристрій TCL 6 DUO, стіл-трансформер UG-CSC-SYS, шестигранний ключ SW 6, пиляльний диск з дрібним зубом HW 168x1.8x20 WD42, паралельний упор, штовхач, розтискний клин для ненаскрізних пропилів, розтискний клин із захисним кожухом, мішок для збирання пилу, кутовий упор, у спеціальному кейсі-систейнері
Спеціалізація:
- Торцювання на ширину до 450 мм, швидко і точно завдяки вбудованій напрямній каретці.
- Поздовжнє розпилювання матеріалів товщиною до 48 мм і шириною до 280 мм з надійною опорою на вбудованому розкладному столі.
- Пропили під кутом від -2° до 47° (до -10° при обмеженні глибини різу 21-32 мм) завдяки поворотному пильному диску
- Точне налаштування висоти і кута за допомогою крокових електродвигунів. Регулюється з точністю до 0,1 мм і управляється за допомогою дисплея.
- Зручне транспортування завдяки практичному формату систейнера
- Точне пиляння на будь-якому об'єкті. Акумуляторна монтажна дискова пила у форматі систейнера.
Акумуляторна монтажна дискова пила CSC SYS 50 настільки компактна, що поміщається в систейнер. Наскільки малі її розміри, настільки широкі можливості її застосування: паралельні різи шириною до 280 мм, ширина торцювання до 450 мм і різи під кутом від -2° до 47°. Унікальне цифрове управління гарантує найвищу точність налаштування до однієї десятої міліметра. Система з 2 акумуляторів по 18 В у комбінації з безщітковим електродвигуном EC-TEC вражає своєю ріжучою здатністю, і Ви не відчуєте різниці з мережевим інструментом. Візок-трансформер UG-CSC-SYS слугуватиме ідеальним верстаком і засобом транспортування від автомобіля до робочого майданчика. Одним словом: те, що треба для точного пиляння на будь-якому об'єкті!
Технічні особливості акумуляторної монтажної пилки Festool CSC SYS 50
Універсальність: паралельні різи на ширину до 280 мм; ширина торцювання до 450 мм. Пропили під кутом від -2° до 47°
Практично: за глибини різу до 35 мм можливий кут різу до -10°; ідеально підходить для пропилів у прилеглих планках з тильного боку
Компактна, переносна: завдяки практичному формату систейнера переноситься однією рукою. Ще легше з візком-трансформером UG-CSC-SYS
Найвища точність: прямо з цифрового дисплея можна налаштувати висоту і кут з точністю до десятої частки міліметра простим натисканням кнопки
Висока відтворюваність: налаштування глибини і кута різу (мм і дюйми) виконується за допомогою цифрового дисплея без паралакса, тобто точніше, ніж за допомогою окоміру. Усі різи будуть абсолютно однаковими
Дуже зручно: чотири налаштування пиляльного диска можна записати в пам'ять і вибирати на цифровому дисплеї
Високоточний паралельний упор: міцний паралельний упор із подвійним затискачем (лише одним затискним важелем) для точного вирівнювання та ідеальної якості різу
Високоточний кутовий упор: упор оптимально вирівнюється в пазу на рухомих санчатах і затискається по центру. Кут скосу становить від -70° до +70°
Пиляння без ривків: ковзна каретка на шарикопідшипниках для паралельних різів і різів під кутом найвищої точності
Потужний: безщітковий електродвигун EC-TEC, що розвиває 6800 об/хв, забезпечує високу швидкість пиляння і чудову якість різу
Великий ресурс: комбінація з безщіткового електродвигуна EC-TEC і двох акумуляторів по 18 В (від 4,0 А-год) забезпечує довгий термін служби
Довговічний: безщітковий електродвигун EC-TEC міцний, довговічний і не потребує догляду
Робота з урахуванням властивостей оброблюваного матеріалу: з пиляльними дисками з будь-якого матеріалу; попереднє встановлення частоти обертання під матеріал виконується з цифрового дисплея
Практично без пилу: мішок-пилозбірник для роботи без пилу навіть за відсутності пиловидаляючого апарату
Системний підхід з турботою про Ваше здоров'я: ідеально в комбінації з пиловидаляючими апаратами Festool
Сумісність: з усіма систейнерами Festool і автомобільним модульним обладнанням компанії bott
Універсальний візок-трансформер: UG-CSC-SYS - це чудове рішення для перевезення інструментів до місця роботи і одночасно ідеальний верстак
Унікальна пропозиція: трирічна гарантія тепер поширюється на акумулятори та зарядні пристрої
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр диска | 168 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 48 мм |
| Кут нахилу | 47 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 137 738 ₴/комплект








