
Шліфмашинка для стін і стель Festool PLANEX LHS 2-M 225 EQ 577354
- Немає в наявності
- Код: 577354
53 930 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Шліфмашинка для стін і стель PLANEX LHS 2-M 225 EQ 577354
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Споживана потужність, Вт: 400
частота обертання при ексцентриковому русі, об/хв: 5 000 - 8 500
Хід шліфування, мм: 4,00
Діаметр змінної шліфтарілки, мм: 220
Діаметр шліфматеріалу, мм: 225
Довжина, м: 1,4
Діаметр роз'єму пиловидалення, мм: 36/27
Довжина кабелю, м: 4
Тип приводу: Мережа
Вага інструменту без оснащення, кг: 3,9
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ:
демпфуюча підошва включно з 8 пластиковими гвинтами, кліпса-фіксатор SC-LHS 2 225, мережевий кабель з роз'ємом plug it (4 м), сумка-чохол LHS 2-M 225-BAG, фіксатор кабелю KV-215 (в упаковці 5 шт.), шліфувальний круг StickFix D 225 мм STF D 225/128 P180 Granat, шліфувальна тарілка D 220 мм включно з демпфуючою підошвою.
УПАКОВКА:
у сумці-чохлі LHS 2-M 225-BAG
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ
- Шліфування стель і стін
- Обробка сухої шпаклівки, гіпсової штукатурки, дисперсійної шпаклівки
Універсал для шліфування стін і стель
PLANEX M - справжній універсал серед наших шліфмашинок для стін і стель. Просто дістаємо її з чохла, підключаємо до електромережі і приступаємо до роботи. Ексцентриковий рух шліфтарілки забезпечує високу якість оброблюваної поверхні. Для полегшення роботи можна відрегулювати притиск шліфтарілки до стіни або стелі для зняття навантаження з рук і спини. Інструмент має робочу довжину 1,4 м, якої вистачає для всіх типових приміщень. За допомогою практичного T-подібного руків'я можна додатково збільшити зону дії шліфмашинки.
- Висока якість поверхні: бездоганні поверхні без слідів обробки завдяки ексцентриковому руху шліфтарілки
- Полегшення роботи: завдяки регульованій силі притискання нового PLANEX до оброблюваної стіни і стелі знімається навантаження з рук і плечей у процесі роботи
- Акуратне розміщення: зручне транспортування в сумці-чохлі
- Ідеальна робоча довжина 1,4 м для приміщень зі стандартною висотою стелі
- Досягаємо більшого: практичне T-подібне руків'я для збільшення зони дії
- Міцні та довговічні: високоякісні компоненти та безщітковий електродвигун EC-TEC
- Шліфування без пилу: ефективне відведення пилу під час роботи з пиловидаляючим апаратом CT 36 E AC-PLANEX
- Ретельно підібрана шліфувальна система: шліфувальний матеріал GRANAT забезпечує найвищу якість поверхні і роботу без пилу
ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ШЛІФМАШИНИ ДЛЯ СТІН І СТЕЛЬ FESTOOL PLANEX LHS 2-M 225 EQ
Ексцентриковий рух шліфування
Для досягнення ідеальної якості поверхні без видимих рисок.
Повітряний дросель керування силою всмоктування пиловидаляючого апарата
Дозволяє встановлювати оптимальний притиск нового PLANEX до оброблюваної поверхні, практично повністю знімаючи навантаження з рук і корпусу маляра під час роботи на стінах і стелі.
Просте і надійне транспортування
PLANEX можна перевозити в сумці-чохлі з високоякісного матеріалу.
Збільшення зони дії
T-подібне руків'я збільшує зону дії шліфувальної машинки і за рахунок цього полегшує роботу.
Кліпса-фіксатор забезпечує порядок
Спеціальний затискач фіксує всмоктувальний шланг і мережевий кабель на рукоятці на зручній відстані від руки.
Робота без пилу
Комбінація з пиловидаляючим апаратом CT 36 E AC-PLANEX дасть Вам змогу працювати без пилу та шкоди для здоров'я.
Антистатична функція
пиловидаляючі апарати та машини, безпечні з точки зору статичної електризації
StickFix STF
сучасний принцип фіксування шліфувальних матеріалів без використання затискачів або клею
MMC-електроніка
для роботи з урахуванням особливостей матеріалу: сучасна електронна система Multi Material Control з регульованою та постійною швидкістю обертання і схемою контролю температури
plug it
знімний, замінний мережевий кабель зі швидкороз'ємним з'єднанням
EC TEC II
Концепція приводу на базі електродвигуна EC-TEC покликана розвивати винятково високу потужність за мінімального споживання енергії.
Шліфувальний матеріал GRANAT
Шліфування без пилу та найвища якість зашпакльованих поверхонь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 220 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 225 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 4 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 53 930 ₴







