
Акумуляторний дриль-шурупокрут TXS 12 2.5-Set Festool 576874
- Немає в наявності
- Код: 576874
19 985 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Акумуляторний дриль-шурупокрут TXS 12 2.5-Set Festool 576874
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
НАПРУГА АКУМУЛЯТОРА, В: 10,8
ШВИДКІСТЬ: 2
ЧИСЛО ОБЕРТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ 1/2-я ШВИДКІСТЬ, об/хв: 0 - 470 / 0 - 1600
ДІАМЕТР свердління, деревина/сталь, мм: 35 / 10
РЕГУЛЮВАННЯ КРУТНОГО МОМЕНТА, 1 / 2-а швидкість, Нм: 1,1 - 8 / 0,4 - 2,3
МАКСИМАЛЬНИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ дерево/сталь, Нм: 17 / 30
ДІАПАЗОН ЗАТИСКАННЯ ПАТРОНА, мм: 1 - 10
БАТАРЕЇ, А/год: 2,5
ТИП ПРИВОДУ: Акумулятор
ВАГА ІНСТРУМЕНТУ БЕЗ ОСНАЩЕННЯ, кг: 0,70
ТРАНСПОРТНА ВАГА З ОСНАЩЕННЯМ, кг: 4,70
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:
акумулятор BP 12 Li 2,5 C - 2 шт., біт PZ2, касета для біт BKS SYS3 D5 PZ TX 100 CE, магнітний тримач біт CENTROTEC BH 60 CE-Imp, патрон WH-CE CENTROTEC, кутова насадка AH-XS, швидкозатискний цанговий патрон FastFix 10 мм, швидкозарядний пристрій TCL 6, затиск-тримач на ремінь
УПАКОВКА:
систейнер SYS3 M 187
Спеціалізація:
- Встановлення фурнітури та складання меблів, зокрема кухонних
- Встановлення плінтусів, розеток, ламп, карнизів для штор
- Оздоблювальні роботи
- Встановлення мансардних вікон
- Влаштування облицювання фасадів і настилів тераси
- Легкі та середні за складністю роботи зі свердління і загвинчування в деревині, металі та пластику
- Загвинчування в деревину до 6x200 мм (орієнтовні значення для гвинтів з потайною голівкою з неповним різьбленням у м'яку деревину. Максимально можливий розмір гвинтів залежить від типу гвинтів і породи деревини)
- Свердління отворів діаметром до 35 мм у деревині свердлами Форстнера
Наш малюк у групі 12 В. Герой серед компактних шуруповертів
Легкий, компактний і неймовірно сильний. Компактний шуруповерт TXS 12 - Ваш ідеальний помічник для найрізноманітніших щоденних робіт. Він дуже простий у використанні завдяки класичній T-подібній формі. Безліч насадок для найскладніших робіт, навіть у вузьких місцях і далеких кутах. Швидка зміна робочого інструменту завдяки кріпленню FastFix і системі CENTROTEC. Компактний акумулятор сумісний з усіма зарядними пристроями з лінійки акумуляторних інструментів на 18 В. Такі розумні деталі, як відсік для біт, управління підсвічуванням і сістейнер³ перетворюють TXS 12 на потужний компактний інструмент із практичним оснащенням.
- Вражаюча ергономічність і мала вага для зручності свердління і загвинчування
- Компактна і зручна конструкція полегшує роботу навіть у важкодоступних місцях
- Вражаюча продуктивність: завдяки неймовірно потужному, безщітковому і тому довговічному електродвигуну EC-TEC
- Дуже простий у використанні завдяки класичній T-подібній формі
- Швидке переналагодження на свердління, загвинчування, свердління і загвинчування під кутом завдяки системі кріплення FastFix
- Безліч насадок для різних сфер застосування. Усі насадки актуальних моделей шурупокрутів на 18 В сумісні з TXS 12
- Обмежувачі глибини та ексцентрикова насадка для загвинчування гвинтів на певну глибину поблизу стін
- Високоякісний літій-іонний акумулятор в гумовому корпусі, з індикатором рівня заряду, на 2,5 А-год для тривалої роботи на одному заряджанні входить до комплекту постачання. Сумісний з усіма зарядними пристроями з лінійки акумуляторних інструментів на 18 В Festool
- Включаючи змінний швидкозатискний цанговий патрон FastFix 10 мм
- Вбудований магнітний відсік для біт
- Додаткове світлодіодне освітлення робочої зони
- Просто мобільно. TXS 12 поставляється в практичному систейнері³ під оснащення для свердління і загвинчування
- 13-ступінчасте регулювання і відключення крутного моменту для точного загвинчування
- Міцний затискач-тримач для кріплення на ремені з обох боків
Технічні особливості шуруповерта TXS 12 2,5-Set Festool
Компактна конструкція
Надкомпактний ергономічний TXS 12 має довжину всього 13,3 см і висоту 22,2 см. T-подібна форма дуже проста у використанні.
Компактний акумулятор 12 В
З індикатором рівня заряду і прогумованим корпусом для захисту заготовки. Компактність плюс сумісність з усіма зарядними пристроями з лінійки акумуляторних інструментів на 18 В Festool.
Біти завжди під рукою
Вбудований практичний відсік для декількох біт, які надійно утримуються всередині магнітом.
Вражаюча потужність
TXS 12 вражає своїми показниками роботи зі свердлами Форстнера до 35 мм і шурупами до 6x240 мм у м'якій деревині (орієнтовні значення для гвинтів із потайною голівкою з неповним різьбленням. Максимально можливий розмір гвинтів залежить від типу гвинтів і породи деревини).
Оптимальне підсвічування
Завдяки вбудованому світлодіодному підсвічуванню Ви можете ефективно працювати навіть у найтемніших куточках; підсвічування після останньої дії, постійне підсвічування і вимкнення світлодіода регулюються спеціальним коліщатком.
Завжди під рукою
Не тільки завжди під рукою, а й у потрібний момент звільняє руки: затискач-тримач на ремінь підходить і для шульг, і для правшів.
Патрон CENTROTEC
Швидкий перехід між режимами свердління, зенкерування і загвинчування: розроблений ще 2001 року патрон CENTROTEC є одночасно свердлильним патроном і тримачем біт. Для використання великого оснащення CENTROTEC.
Небувалий системний асортимент і сумісність усіх компонентів системи
Завдяки розумному кріпленню FastFix усі насадки актуальних моделей шурупокрутів 18 В сумісні з TXS 12. Один компактний шуруповерт для таких різних робіт!
У найтіснішому приміщенні
Кутова насадка оптимально підходить для загвинчування в кутах і відгвинчування шурупів у важкодоступних місцях. Для цього можна вставляти біти безпосередньо в шпиндель.
Цанговий патрон для стандартних інструментів
Стандартний патрон із діапазоном затиску до 10 мм для будь-яких робочих інструментів із циліндричним хвостовиком завжди входить до комплекту постачання. Встановлення без інструменту за допомогою кріплення FastFix.
Точна робота
Дуже простий у використанні завдяки зручній T-подібній формі.
Зручно працювати
Можна з комфортом працювати навіть над головою завдяки ергономічності та малій вазі
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 13 |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Час зарядки акумулятора | 0.45 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
- Ціна: 19 985 ₴









