Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
вверхвниз

Сумка для пильних дисків SBB-FT1 Festool 577219
- Готово до відправки
- Код: 577219
2 200 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Сумка для пильних дисків SBB-FT1 Festool 577219
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
РОЗМІРИ (Д x Ш x В), мм: 320 x 315 x 70
МАТЕРІАЛ: поліестер, роздільники з PE
КОЛІР: темно-синій з логотипом Festool
ОПИС:
- Міцна сумка-чохол для пильних дисків
- Підходить до всіх пильних дисків Festool до 260 мм
- Для надійного зберігання 5 пильних дисків
- Включно з зовнішньою кишенею на блискавці та відділення для візитівок
- Розміри: 32 x 31,5 x 7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 5 |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴

