
Скругляюча фреза з опорним підшипником HW S8 D20.7/R4 KL хвостовик 8 мм Festool 491011
- В наявності
- Код: 491011
3 524 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Скругляюча фреза з опорним підшипником HW S8 D20.7/R4 KL хвостовик 8 мм Festool 491011
Підходить для вертикальних фрезерів Festool OF 900, OF 1000, OF 1010, OF 1010 R, OF 1400, OF 2000, OF 2200
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 20,7
NL, мм: 11
GL, мм: 51
R, мм: 4,0
Один інструмент - подвійне застосування: за допомогою маленького 9,5 мм підшипника (входить до комплекту поставки) фрезу можна переоснастити в стрижневу.
У комплекті з опорним підшипником D 12,7 мм і D 9,5 мм:
З опорним підшипником D 12,7 мм для заокруглення.
З опорним підшипником D 9,5 мм для фрезерування планок.
Широке використання скругляючої фрези: профілювання заготовки або виготовлення контрпрофілю відповідною фрезою для вибірки жолобка.
- Використовуючи опорні підшипники різного діаметра, можна фрезерувати різні контури
- Дві твердосплавні ріжучі кромки забезпечують великий ресурс
- Швидка зміна опорного підшипника завдяки його кріпленню всього одним гвинтом
- з опорним підшипником
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 20.7 мм |
| Довжина загальна | 51 мм |
| Довжина робочої частини | 11 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Радіус | 4 мм |
- Ціна: 3 524 ₴


