Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47

Фреза для профілювання опуклої чверті HW S8 D17/R3 хвостовик 8 мм Festool 491004
- В наявності
- Код: 491004
3 108 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Фреза для профілювання опуклої чверті HW S8 D17/R3 хвостовик 8 мм Festool 491004
Підходить для вертикальних фрезерів Festool OF 900, OF 1000, OF 1010, OF 1010 R, OF 1400, OF 2000, OF 2200
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 17
NL, мм: 10
GL, мм: 40
R, мм: 3,0
Спеціалізація
- Для створення декоративної фільонки на меблевих фасадах
- З додатковим нижнім лезом придатна для врізання в меблевий фасад
Фреза для профілювання опуклої чверті має широкий спектр застосування. Її контур дає змогу обробляти найрізноманітніші профілі.
- За рахунок нижньої ріжучої кромки придатна для врізання в меблевий фасад
- Чудово підходить для профілювання рам або для фрезерування контурів за допомогою комплекту копіювальних щупів
- з нижнім лезом
- твердосплавні ріжучі кромки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 17 мм |
| Довжина загальна | 40 мм |
| Довжина робочої частини | 10 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Радіус | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 108 ₴
