Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
вверхвниз

Фреза скругляюча для зняття фаски HW S8 D23.1/R6/30° з опорним підшипником хвостовик 8 мм Festool 491135
- В наявності
- Код: 491135
5 119 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Фреза скругляюча для зняття фаски HW S8 D23.1/R6/30° з опорним підшипником хвостовик 8 мм Festool 491135
Підходить для вертикальних фрезерів Festool OF 900, OF 1000, OF 1010, OF 1010 R, OF 1400, OF 2000, OF 2200
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 23,10
NL, мм: 19
GL, мм: 60
R, мм: 6,0
Alpha, град: 30
Спеціалізація
- Округлення скошених торців
Сучасні профілі торців на меблевих фасадах чи стільницях мають широке поширення. За два робочих проходи можна легко обробити так звану "швейцарську кромку"
- Конічні опорні підшипники можна підганяти під діаметр фрези
- Дві твердосплавні ріжучі кромки забезпечують великий ресурс
- Швидка зміна опорного підшипника завдяки його кріпленню всього одним гвинтом
- з конічним опорним підшипником
- твердосплавні ріжучі кромки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 23.1 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 19 мм |
| Кут заточування | 30 град. |
| Наличие подшипника | Так |
| Радіус | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 119 ₴


