
Перфоратор акумуляторний комбінований KHC 18 5.0 EBI-Plus Festool 577448
- Немає в наявності
- Код: 577448
36 946 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Перфоратор акумуляторний комбінований KHC 18 5.0 EBI-Plus Festool 577448
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
НАПРУГА АКУМУЛЯТОРА, В: 18
ЧИСЛО ОБЕРТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ, об/хв: 0 - 980
ЧАСТОТА УДАРІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ, об/хв: 0 - 4350
ЕНЕРГІЯ ОДИНИЧНОГО УДАРУ, Дж: 2.6
МАКСИМАЛЬНИЙ ДІАМЕТР СВЕРДЛІННЯ В БЕТОНІ, мм: 26
МАКСИМАЛЬНИЙ ДІАМЕТР СВЕРДЛІННЯ У СТАЛІ, мм: 13
МАКСИМАЛЬНИЙ ДІАМЕТР СВЕРДЛІННЯ У ДЕРЕВИНІ, мм: 30
ЗАТИСКНИЙ ПАТРОН: SDS-Plus
ДІАПАЗОН ЗАТИСКУ ПАТРОНУ, мм: 1.5 - 13
СУМІСНІСТЬ З АКУМУЛЯТОРАМИ СЕРІЇ: BP 18
ЄМНІСТЬ АКУМУЛЯТОРА, А/год: 5.0
ТИП ПРИВОДУ: Акумулятор
ВАГА ІНСТРУМЕНТУ БЕЗ ОПОРЯДЖЕННЯ, кг: 2.7
ТРАНСПОРТНА ВАГА З ПРИЛАДДЯМ, кг: 8.4
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ: акумулятор BP 18 Li 5.0: 2 шт., швидкозарядний пристрій TCL 6., цанговий патрон C SDS KHC, швидкозатискний цанговий патрон KC 13 KHC, додаткова ручка AH-50/181 KHC, обмежувач глибини.
ПАКУВАННЯ: систейнер SYS3 L 187
ЗАСТОСУВАННЯ ТА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
- Свердління з ударом отворів діаметром до 18 мм у бетоні, кам'яній та цегляній кладці (максимально можливий Ø 26 мм)
- Підходить для легких довбальних робіт, наприклад для видалення штукатурки, шпаклювальної маси або плитки; пробивання невеликих отворів у піщанику та цегляній кладці
- Різні можливості застосування завдяки наявності двох патронів: швидкозатискного та SDS-Plus. Доступні такі режими роботи: свердління з ударом, довбання, свердління без удару та загвинчування
- Кріплення конструктивних елементів до бетонних та цегляних основ за допомогою високонавантажувальних анкерів або фундаментних болтів (Ø > 10 мм)
- Кріплення будівельних лісів, сталевих та дерев'яних конструкцій, наприклад порогів та стійок
- Кріплення підконструкцій, підвісних стель та інших будівельних елементів (Ø 5-10 мм) до бетонних та цегляних основ
- Навішування кухонних шафок, настінних стелажів, зведення гіпсокартонних перегородок, кріплення звукоізоляційних панелей та плінтусів
- Свердління без удару та загвинчування, наприклад засвердлювання в керамічній плитці
- Отвори в деревині діаметром до 30 мм, сталі діаметром до 13 мм та в інших матеріалах
- Свердління гнізд під розетки діаметром до 68 мм у силікатній цеглі та цегляній кладці
- Приготування невеликої кількості будівельного розчину, штукатурки чи фарби однією насадкою
- Робота з пиловидаленням — акумулятор Bluetooth® автоматично запускає Bluetooth®-сумісний пиловидальний апарат в режимі AUTO
Технічні особливості акумуляторного перфоратора KHC 18 EB-Basic Festool
Швидше до бажаного результату
Енергія одиничного удару 2,6 Дж забезпечує високу продуктивність довбальних робіт та швидке свердління з ударом. Ідеальний вибір для свердління отворів Ø 18 мм у бетоні (максимально можливий Ø 26 мм).
Широкий спектр застосування
Підходить для свердління з ударом, довбання та свердління без удару. Проста зміна режиму роботи спеціальним перемикачем. Завертання та вивертання шурупів за допомогою функції реверсу.
Два цангові патрони — безліч областей застосування
KHC 18 має широкий діапазон застосування завдяки простій зміні цангового патрона. Бури, свердлильні коронки та долото вставляються в патрон SDS-Plus. Швидкозатискний цанговий патрон розширює асортимент використовуваного робочого інструменту за рахунок свердел з циліндричним хвостовиком або свердел, біт та тримачів біт із шестигранним хвостовиком.
Довговічний та потужний
Безщітковий електродвигун EC-TEC не схильний до зносу і перетворює енергію акумулятора в робочу потужність інструменту практично без втрат.
Без пилу завдяки системному підходу
Під'єднайте до KHC 18 практичний пиловидальний пристрій(пропонується як опорядження) і користуйтеся всіма перевагами системи пиловидалення Festool. Пристрій для пиловидалення просто фіксується на обмежувачі глибини й з'єднується з пиловидальним апаратом. Акумулятори з Bluetooth® взаємодіють з модулем Bluetooth® на пиловидальному апараті CLEANTEC (дооснащення для CT 26/36/48) і запускають апарат при включенні інструменту.
Для підвищення безпеки роботи
Електронний пристрій KickbackStop зменшує ризик вивертання зап'ястя при несподіваному заклинюванні свердла та підвищує безпеку умов праці.
Безпечна робота
Амортизатор вібрацій бере на себе силу удару й ефективно гасить вібраційне навантаження, до того як Ви відчуєте його своїми руками. Ергономічна ручка надає додаткову підтримку при важких роботах.
Точна робота
Обмежувач глибини легко монтується на додатковій ручці та регулюється без додаткових пристроїв.
Свердління з точністю до міліметра
Центрувальний шип 90 ° нового бура SDS (опція) полегшує точну установку інструменту по осі свердління. Твердосплавна головка має дуже великий ресурс, навіть при свердлінні в армованому бетоні.
Оптимальне підсвічування
Вбудований світлодіод дозволяє комфортно працювати навіть у місцях із поганим освітленням.
Застрахований від випадковостей
Блокатор увімкнення запобігає ненавмисному запуску інструменту. Підвісивши комбінований перфоратор KHC 18 на спеціальний гачок, можна вберегти його від падіння під час роботи на великій висоті.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 980 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4350 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.6 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
- Ціна: 36 946 ₴









