
Диск підрізний WOOD FINE CUT SPECIAL DIA 47x2.5x6.35 T2 Festool 577962
- Готово до відправки
- Код: 577962
4 297 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Диск підрізний WOOD FINE CUT SPECIAL DIA 47x2.5x6.35 T2 Festool 577962
СУМІСНІСТЬ: для заглибної пили Festool TSV 60 K
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
ДІАМЕТР ПИЛЯЛЬНОГО ДИСКА, мм: 47
ШИРИНА РІЗУ, мм: 1.95 - 2.5
ДІАМЕТР ПОСАДКОВОГО ОТВОРУ, мм: 6.35
КІЛЬКІСТЬ ЗУБІВ, шт: 2
ФОРМА ЗУБУ: T (трапеція)
Ваш фахівець. Виконує різи без сколів у ламінованому ДСП.
Алмазний підрізний диск надрізає верхній шар матеріалу, запобігаючи сколам з обох сторін заготівлі. Ідеально підходить для обробки ламінованих та шпонованих ДСП. Два зуби з алмазними вставками забезпечують пропили без сколів навіть у матеріалах, що важко обробляються.
- Дуже великий ресурс завдяки різальним зубам з алмазним напиленням
- Завдяки конусоподібному профілю зубців ширина пропилу підрізного диска легко налаштовується на ширину пропилу основного диска.
- Різ без сколів з обох боків
- Для шпонованих та ламінованих плит
Відмінна якість різу
Алмазний диск має дуже великий ресурс і гарантує чудову якість різу.
Проста зміна пиляльного полотна
Додатковий стопор шпинделя підрізного диска полегшує заміну робочого інструменту. Компактна та продумана конструкція TSV 60 K дозволяє покласти пилку набік, що додатково полегшує зміну диска.
З системою краще
Низьке зношування та тривалий термін служби завдяки ідеально підібраним системним компонентам: злагоджена робота пили TSV 60 K з алмазним пиляльним диском та шиною-напрямною Festool – для точного різання без сколів.
ЗАСТОСУВАННЯ ТА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
Розкрій без сколів плитних матеріалів, особливо шпонованих та ламінованих ДСП
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Ламінат, ЛДСП |
| Вид обробки | Підрізка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
| Діаметр внутрішній | 6.35 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Кількість зубів | 2 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 4 297 ₴



