Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
вверхвниз

Фреза для зняття фаски HW S8 D36/45° з опорним підшипником хвостовик 8 мм Festool 491025
- Немає в наявності
- Код: 491025
3 316 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Фреза для зняття фаски HW S8 D36/45° з опорним підшипником хвостовик 8 мм Festool 491025
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 36
NL, мм: 11,50
GL, мм: 53
Alpha, град: 45
Спеціалізація
- Зняття фасок на виробах із плитних матеріалів
- Зняття фасок на виробах із масиву дерева
Перша фаска притупляє кромку і захищає від травм. Часто вона також використовується для створення контуру торця. Наприклад швейцарської кромки у стільниць.
- Фрезу для зняття фаски можна використовувати як з опорним підшипником, так і без нього
- Велика робоча довжина дає змогу знімати фаску на товстих заготовках
- Фреза для зняття фаски 45° з кромок
- з опорним підшипником 12,7 мм
- покращене підшипникове кріплення, можна використовувати з опорним підшипником 12,7 мм або без підшипника
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 36 мм |
| Довжина загальна | 53 мм |
| Довжина робочої частини | 11.5 мм |
| Кут заточування | 45 град. |
| Наличие подшипника | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 316 ₴


