
Фреза пазова U-подібна HW S8 R5 хвостовик 8 мм Festool 490981
- В наявності
- Код: 490981
4 403 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Фреза пазова U-подібна HW S8 R5 хвостовик 8 мм Festool 490981
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 16
NL, мм: 25
GL, мм: 65
R, мм: 5,0
ОПИС:
Фрезерування за допомогою копіювального кільця: завдяки підвищеній корисній довжині можна фрезерувати вигнуті та круглі водостічні жолоби за допомогою шаблону та копіювального кільця.
Пазовою U-подібною фрезою виконуються жолобки для відведення рідин. Висока робоча довжина дає змогу фрезерувати досить глибокі пази в деревині.
Радіус фрези 5 мм створює гарний профіль без гострих кромок
Ідеально підходить для фрезерування жолобка по периметру обробної дошки
Твердосплавні ріжучі кромки
Фрезерування за допомогою копіювального кільця: завдяки підвищеній корисній довжині можна фрезерувати вигнуті та круглі водостічні жолоби за допомогою шаблону та копіювального кільця
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 16 мм |
| Довжина загальна | 65 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Радіус | 5 мм |
- Ціна: 4 403 ₴

