
Фреза для вибірки жолобка HW S8 R9.7 хвостовик 8 мм Festool 490986
- В наявності
- Код: 490986
2 682 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Фреза для вибірки жолобка HW S8 R9.7 хвостовик 8 мм Festool 490986
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 19,4
NL, мм: 11
GL, мм: 41
R, мм: 9,7
ОПИС:
Festool пропонує для кожної фрези для вибірки жолобка скругляючу фрезу з таким же радіусом (за винятком R 20). Галтельна і радіусна фреза ідеально комбінуються одна з одною, наприклад, в якості профілю і сполученого профілю.
Широке застосування викружок: для профілювання заготовки або - з відповідною радіусною фрезою - під конструктивну петлю.
Твердосплавна фреза з двома ріжучими крайками має дуже великий ресурс
Забезпечена нижньою ріжучою кромкою для врізання в матеріал
Галтельна і радіусна фреза ідеально комбінуються одна з одною, наприклад, в якості профілю і сполученого профілю
Ріжучі кромки HW
Фрезерне оброблення м'якої та твердої деревини, а також деревинно-композитних матеріалів, наприклад масив дерева, плитних матеріалів, МДФ, ДСП
Фрезерне оброблення пластиків, наприклад акрилу або ПВХ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 19.4 мм |
| Довжина загальна | 41 мм |
| Довжина робочої частини | 11 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Радіус | 9.7 мм |
- Ціна: 2 682 ₴
