
Фреза для вибірки жолобка з опорним підшипником HW S8 D38.1/R12.7 KL хвостовик 8 мм Festool 491021
- В наявності
- Код: 491021
3 891 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Фреза для вибірки жолобка з опорним підшипником HW S8 D38.1/R12.7 KL хвостовик 8 мм Festool 491021
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 38,10
NL, мм: 16
GL, мм: 57
R, мм: 12,7
ОПИС:
Festool пропонує для кожної фрези для вибірки жолобка скругляючу фрезу з таким же радіусом (за винятком R 20). Галтельна та радіусна фреза ідеально комбінуються один з одним, наприклад, як профіль та сполучений профіль
Широке застосування скругляючих фрез: для профілювання заготівлі або - з відповідною радіусною фрезою - під конструктивну петлю.
Твердосплавна фреза з двома різальними крайками має дуже великий ресурс
Сталевий опорний підшипник як упор
Галтельна та радіусна фреза ідеально комбінуються один з одним, наприклад, як профіль та сполучений профіль
Різальні крайки HW
Фрезерна обробка м'якої та твердої деревини, а також деревно-композитних матеріалів, наприклад масив дерева, плитних матеріалів, МДФ, ДСП
Фрезерна обробка пластиків, наприклад акрилу або ПВХ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 38.1 мм |
| Довжина загальна | 57 мм |
| Довжина робочої частини | 16 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Радіус | 12.7 мм |
- Ціна: 3 891 ₴
