
Пригоночна фреза з верхнім опорним підшипником HW S8 D19/NL25 хвостовик 8 мм Festool 491028
- В наявності
- Код: 491028
3 486 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Пригоночна фреза з верхнім опорним підшипником HW S8 D19/NL25 хвостовик 8 мм Festool 491028
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D мм: 19,05
NL, мм: 25
GL, мм: 62
Alpfa, град: 0,00
ОПИС:
Завдяки великому опорному підшипнику ця шаблонна фреза HW – ідеальний інструмент для точного фрезерування за копіром 1:1.
Циліндрична фреза для фрезерування за шаблоном. За рахунок верхнього опорного підшипника шаблон лежить на заготівлі та захищає її від пошкодження у процесі роботи.
Верхній опорний підшипник дозволяє працювати з верхнього боку заготівлі
Довгий термін служби завдяки твердосплавним різальним крайкам
З верхнім підшипником. Припасувальна фреза з верхнім опорним підшипником для копіювання шаблонів 1:1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 19.05 мм |
| Довжина загальна | 62 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Наличие подшипника | Так |
- Ціна: 3 486 ₴

