
Фреза пригінна зі змінними ножами та опорним підшипником HW S8 D19/20WM Z2 хвостовик 8 мм Festool 491082
- В наявності
- Код: 491082
6 871 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Фреза пригінна зі змінними ножами та опорним підшипником HW S8 D19/20WM Z2 хвостовик 8 мм Festool 491082
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 19
NL, мм: 20
GL, мм: 64
Alfa, град: 0,00
ОПИС:
Точність навіть після виправлення.
Як правило, після заточування різальних крайок, що затупилися, звичайних фрез їх діаметр зменшується щодо діаметра підшипника. Після фрезерування крайок врівень з такою фрезою на поверхні залишається виступ. У фрези для обробки кантів зі змінними ножами та опорним підшипником такої проблеми немає.
Змінна пластина забезпечує постійні розміри й точність, оптимальна для фрезерування врівень виступаючих панелей. 2-кратний термін служби завдяки змінній пластині 20 x 12 мм.
Твердосплавна пазова фреза зі змінним ножами - фрезерування виконують як торець, так і боковина. Ідеальний варіант для вибірки глибоких пазів. У фрез зі змінним ножами є переваги перед звичайними фрезами, особливо при інтенсивному використанні: їх не треба переточувати, тому вони завжди готові до роботи і їх діаметр залишається постійним.
Зі змінним ножем
Довжина різальних крайок 25 мм.
Проста заміна
Діаметр фрези залишається незмінним
Фрезерування врівень виступаючих панелей
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 19 мм |
| Довжина загальна | 64 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Наличие подшипника | Так |
- Ціна: 6 871 ₴
