
Фреза-свердло HW S8 D8/19 хвостовик 8 мм Festool 491037
- В наявності
- Код: 491037
1 797 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Фреза-свердло HW S8 D8/19 хвостовик 8 мм Festool 491037
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 8
NL, мм: 19
GL, мм: 65
ОПИС:
Сама свердлить, сама фрезерує.
Попередня підготовка отворів не потрібна, ця фреза-свердло сама занурюється в ламінат. Проведіть її по опорній поверхні, і підготовлений контур відфрезерований урівень.
Для вирізів будь-якого виду - без попереднього розсвердлювання фреза-свердло занурюється прямо в шаруватий матеріал.
Додаткова обробка контурів ефективно запобігає сколам по краю покриття.
Ця фреза-свердло ідеально підходить для обробки контурів та вирізів у деревині або плитному матеріалі, на який потім наноситься шарувате покриття.
З опорною поверхнею
З вістрям для врізання
Твердосплавні різальні крайки
Обробка компакт-ламінату
Фрезерування шпонованих поверхонь врівень
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 65 мм |
| Довжина робочої частини | 19 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
- Ціна: 1 797 ₴
