Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47

Фреза для зрощення HW S8 D34/NL32 хвостовик 8 мм Festool 491034
- В наявності
- Код: 491034
5 587 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Фреза для зрощення HW S8 D34/NL32 хвостовик 8 мм Festool 491034
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 34
NL, мм: 32
GL, мм: 62
ОПИС:
За допомогою фрези для обробки крайок під склеювання можна склеювати щити з масиву деревини без бічного зміщення. Завдяки зубчастому зрощуванню досягається висока міцність.
За допомогою фрези для зрощення можна виготовляти щити із масиву дерева. Виконавши точне налаштування, можна з'єднати окремі ділянки між собою точно врівень.
Для склеювання деталей із масиву дерева
Твердосплавні різальні крайки забезпечують великий ресурс
Різальні крайки HW
Склеювання деталей із масиву дерева
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 34 мм |
| Довжина загальна | 62 мм |
| Довжина робочої частини | 32 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 587 ₴
