
Фреза V-подібна пазова HW S8 D14/7/90° хвостовик 8 мм Festool 490999
- В наявності
- Код: 490999
2 227 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Фреза V-подібна пазова HW S8 D14/7/90° хвостовик 8 мм Festool 490999
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 14
NL, мм: 7
GL, мм: 50
Alpha, град: 90
ОПИС:
Ідеально підходить для декоративного оздоблення стиків. V-подібна пазова фреза незамінна для стиків заготівель урівень, наприклад, блокових дверних коробок, каркасних з'єднань і деталей меблів.
Чи це трудомістка прикраса виробу або просте фрезерування пазів і жолобків: і в тому, і в іншому випадку ідеально підійде пазова фреза з профілем.
Дві твердосплавні різальні крайки забезпечують чистий малюнок фрезерування та великий ресурс.
Різальні крайки HW
Підходить для зняття фасок на виробах із твердої деревини та плитного матеріалу.
Для вибірки клиноподібних та декоративних пазів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 14 мм |
| Довжина загальна | 50 мм |
| Довжина робочої частини | 7 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Наличие подшипника | Ні |
- Ціна: 2 227 ₴

