Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
вверхвниз

Фреза профільна HW S8 D19/R5/R4 хвостовик 8 мм Festool 491032
- В наявності
- Код: 491032
2 860 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Фреза профільна HW S8 D19/R5/R4 хвостовик 8 мм Festool 491032
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 19
NL, мм: 12,5
GL, мм: 54
R1, мм: 4
R2, мм: 5
ОПИС:
Профільна фреза для фрезерування намічених фільонок або збірних панелей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 19 мм |
| Довжина загальна | 54 мм |
| Довжина робочої частини | 12.5 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴

