Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47

Фреза профільна HW S8 D42/R6 з опорним підшипником хвостовик 8 мм Festool 491131
- В наявності
- Код: 491131
3 968 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Фреза профільна HW S8 D42/R6 з опорним підшипником хвостовик 8 мм Festool 491131
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 42
NL, мм: 14
GL, мм: 54
R, мм: 6
ОПИС:
Просто та точно.
Простіше не буває: для заокруглення меблевих фасадів, стільниць, сидінь лав або стільців ця профільна фреза зі збільшеним радіусом стане оптимальним та відповідним інструментом – з її допомогою без проблем округляються навіть крайки вигнутих та циліндричних ділянок. Радіусна фреза зі збільшеним вибігом для панелей та рамкових профілів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 42 мм |
| Довжина загальна | 54 мм |
| Довжина робочої частини | 14 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Радіус | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 968 ₴
