Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47

Фреза для зняття фаски S8 HW 45° D26-KL OFK хвостовик 8 мм Festool 499799
- В наявності
- Код: 499799
3 569 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Фреза для зняття фаски S8 HW 45° D26-KL OFK хвостовик 8 мм Festool 499799
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 26
NL, мм: 7
GL, мм: 48
Alfa, град: 45
ОПИС:
Покращене підшипникове кріплення можна використовувати з опорним підшипником 12,7 мм або без підшипника. Фреза для зняття фаски 45 ° з крайки.
Фрезу для зняття фаски можна використовувати як з опорним підшипником, так і без нього для обробки крайок виробів із пластику та масиву дерева.
До фрези додається міцний сталевий шарикопідшипник.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Пластик, ПВХ |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 26 мм |
| Довжина загальна | 48 мм |
| Довжина робочої частини | 7 мм |
| Кут заточування | 45 град. |
| Наличие подшипника | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 569 ₴
