-10%Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут QUADRIVE TPC 18/4-Basic-Set Festool 577625
- Готово до відправки
- Код: 577625
28 646 ₴
25 781 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут QUADRIVE TPC 18/4-Basic-Set Festool 577625
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
НАПРУГА АКУМУЛЯТОРА, В: 18
ШВИДКОСТІ: 4
ЧИСЛО ОБЕРТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ 1/2-а шв., об/хв: 0 - 500 / 0 - 800
ЧИСЛО ОБЕРТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ 3/4-а шв., об/хв: 0 - 2350 / 0 - 3600
МАКСИМАЛЬНА ЧАСТОТА УДАРІВ, об/хв: 57600
ДІАМЕТР СВЕРДЛЕННЯ, дерево/сталь, мм: 70 / 13
ДІАМЕТР СВЕРДЛЕННЯ, цегляна кладка, мм: 10
РЕГУЛЮВАННЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ, 1/2-а швидкість, Нм: 2 - 20 / 2 - 20
МАКСИМАЛЬНИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ, дерево/сталь, Нм: 50 / 75
ДІАПАЗОН ЗАТИСКУ ПАТРОНУ, мм: 1,5 - 13
БАТАРЕЇ, А/год: 3.0, 4.0, 5.0
МАСА З АКУМУЛЯТОРОМ, кг: 1,9 / 2,0
ТИП ПРИВОДУ: Акумулятор
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ: касета з бітами BKS SYS3 D6 PZ TX 50 CE, швидкозатискний цанговий патрон FastFix 13 мм КС 13-1/2-MMFP, патрон CENTROTEC, кутова насадка FastFix, магнітний тримач біт CENTROTEC BH 60 CE-Imp, біт PZ 2, затискач-тримач на ремінь, додаткова ручка, без акумуляторів, без зарядного пристрою.
ПАКУВАННЯ: в систейнері SYS3 DF М 187
Спеціалізація
- Виготовлення дерев'яних несучих конструкцій, рамних конструкцій
- Установка дверей і вікон
- Роботи з свердління і загвинчування в деревині, металі та пластику
- Загвинчування шурупів до 10 x 300 мм в деревину
- Свердління отворів діаметром до 70 мм у деревині свердлами Форстнера
- Свердління з ударом в цегляної і кам'яної кладки
Технічні особливості продукту
Для підвищення безпеки роботи
Електронний пристрій KickbackStop зменшує ризик вивертання зап'ястя при несподіваному заклинюванні патрона дрилі-шуруповерта і підвищує безпеку умов праці.
QUADRIVE — 4 швидкості, підходять для будь-якого застосування
1-я швидкість: ввертання гвинтів діаметром до 10 мм 2-я швидкість: швидке ввертання шурупів розміром 8 x 300 мм, 3-я швидкість: свердління отворів потужними спіральними бурами діаметром до 20 мм, 4 - швидкість: швидке свердління середніх і малих отворів свердлами діаметром до 35 мм, наприклад свердлом Форстнера.
Вдосконалений механізм перемикання швидкостей
Швидко, безпечно, прямо! Перемикання в будь-якому напрямку — з будь-якій швидкості на будь-яку іншу, без проміжних швидкостей. Жорсткі упори гарантують точну фіксацію. Можливо швидке перемикання на знижену швидкість.
Підвищена потужність на 2-й швидкості
Підвищення крутного моменту на 40 % в порівнянні з попередньою моделлю для повного тягового зусилля при затягуванні гвинтів 8 мм.
Переваги
Справжня міць, розкладена на 4 швидкості
Потужні. Універсальні. 4 швидкості для будь-якого застосування. Краща з концепцій включення, якою Ви коли-небудь користувалися. Будь то деревні матеріали, метал або кам'яна кладка: TPC легко впорається з усіма цими матеріалами завдяки високому допустимому навантаженні і витривалості безщіткового електродвигуна EC-TEC, а також можливості переключення на аксіальний удар. Безліч насадок і ідеально підібране оснащення перетворюють QUADRIVE неперевершену ударну дриль-шупуповерт для самих різних областей застосування. А небезпечне вивертання зап'ястя при несподіваному заклинювання робочого інструменту? Якщо таке трапиться, то наш розумний пристрій KickbackStop зведе небезпеку до мінімуму. Випробуйте й ви: найкращу ударну дриль-шуруповерт, коли-небудь створену компанією Festool!
- Міць для загвинчування шурупів та свердління отворів великого діаметру, швидкість для роботи з невеликими діаметрами
- Максимальна потужність: завдяки неймовірно потужному, безщітковому і тому більш довготривалому електродвигуну EC-TEC
- Надійність: міцний 4-швидкісний металевий редуктор, застрахований від будь-яких неприємностей завдяки широкому спектру послуг Festool
- Для розширення діапазону застосування: перемикання на аксіальний удару для свердління в цегляній кладці
- QUADRIVE з 4 швидкостями для будь-якій робочій ситуації: від загвинчування з обертовим моментом 50 Н·м на 1-й швидкості до високоточного свердлення на 3600 об/хв на 4-й швидкості
- Універсальність: завдяки кріпленню FastFix швидке переналагодження на свердління, загвинчування, свердління і загвинчування під кутом без використання інструменту
- Обмежувач глибини і ексцентрикова насадка для загвинчування гвинтів на певну глибину поблизу стін
- Гнучка система акумуляторів: для важких робіт підійде потужний, компактний і легкий акумулятор Li-HighPower Compact 4,0 на А·ч. А для свердління і загвинчування шурупів в особливо тверді матеріали краще вибрати акумулятор потужніший — на 5,0 А·ч. Надійна страховка: пакет сервісних послуг акумулятори застраховані від будь-яких неприємностей
- Мобільність: QUADRIVE продається в систейнері 3 і легко доставляється з майстерні до місця роботи в автомобільній модульній системі bott
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 75 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 57600 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 4 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 70 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
- Ціна: 25 781 ₴






