

Дисковий фрезер PF 1200 E-Plus Alucobond Festool 574321
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Споживана потужність, Вт: 1200
Число обертів холостого ходу, хв-1: 1900-5200
Діаметр фрези, мм: 118
Глибина фрезерування, мм: 0-9
Ø роз'єму пиловидалення, мм: 27/36
Маса, кг: 5,4
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ:
ролик контактний А4, фреза V-подібна 90°, копір інсталяційний для шин - напрямних, допоміжний інструмент, без шини-напрямної.
УПАКОВКА:
в систейнері SYS 4 T-LOC
Спеціалізація
- Виготовлення пазів із кутом 90° і 135°
- Фрезерування алюмінієвих композитних плит
- Мобільне використання - зокрема і з шиною-напрямною
Спеціаліст з алюмінієвих композитних матеріалів
Пази. Крайки. Готово. Спеціально розроблений для простого і точного оброблення кромок алюмінієвих композитних плит. У комбінації з шиною-напрямною дисковий фрезер PF 1200 оптимально підходить для мобільного застосування під час будівництва торгово-виставкових павільйонів і фасадних конструкцій. Контактний ролик задає точну глибину фрезерування. Фреза занурюється в матеріал рівно настільки, наскільки це дозволяє ролик.
- Змінний контактний ролик для різної товщини матеріалу
- Мала маса для легкого транспортування і мобільного використання
- Напрямний паз для встановлення на шину-напрямну
- Швидкий і точний результат роботи завдяки дисковій фрезі
- Міцна, зносостійка конструкція, розрахована на великий термін служби
Технічні особливості дискового фрезера PF 1200 E-Plus Alucobond Festool
Просте регулювання глибини фрезерування
Завдяки револьверному упору на PF 1200 можна швидко і просто встановити будь-яку глибину фрезерування.
Для різної товщини заготовок
Необхідна глибина фрезерування встановлюється шляхом зміни контактних роликів залежно від товщини оброблюваного матеріалу: алюкобонд або дибонд. Фреза занурюється в матеріал рівно настільки, наскільки це дозволяє контактний ролик. Спеціальне гальмо утримує ролик від розкручування.
Точні результати
PF 1200 і шина-напрямна складають прекрасний дует: напрямний паз на PF 1200 точно підходить до шини-напрямної Festool - ніякий адаптер не потрібен.
Точна робота
На PF 1200 є позначка центру фрези. З її допомогою Ви можете в будь-який час точно визначити серединне положення фрези. Це гарантує точність у роботі.
Чиста робота без шкоди для здоров'я
Кожух дискового фрезера повністю закриває інструмент. Цим досягається висока ефективність пиловидалення. Для ефективного відведення великої тирси рекомендується використовувати пиловидаляючий апарат Festool і шланг діаметром 36 мм.
Пази з кутом 90° і 135°
Дискові фрези змінні і призначені для фрезерування пазів 90° або 135°.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна глибина фрезерування | 9 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5200 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 136 400 ₴




