Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47

Фреза для обробки алюмінієвих сплавів HS з хвостовиком 8 мм HS S8 D5/NL23 Festool 491036
- Готово до відправки
- Код: 491036
1 038 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Фреза для обробки алюмінієвих сплавів HS з хвостовиком 8 мм HS S8 D5/NL23 Festool 491036
Спіральна пазова фреза HS для вибірки пазів у алюмінієвих профілях
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 5
NL, мм: 23
GL, мм: 65
УПАКОВКА:
в упаковці для торгових стендів.
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
призначена для вибірки U-подібних пазів у алюмінієвих профілях товщиною до 2 мм.
Ця фреза ідеально підходить для фрезерування дренажних отворів в алюмінієвих віконних профілях
- Завдяки спеціальній геометрії ріжучих кромок можна фрезерувати пази в алюмінієвих профілях
- Завдяки спіралеподібній формі ріжучої кромки стружка піднімається вгору і легко видаляється
- спіральна пазова фреза HS
- з правою нарізкою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 5 мм |
| Довжина загальна | 65 мм |
| Довжина робочої частини | 23 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038 ₴
