Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
вверхвниз

Фреза для вибірки V - образного паза в листах гіпсокартону HW з хвостовиком 8 мм HW S8 D32/90° Festool 491001
- Немає в наявності
- Код: 491001
3 904 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Фреза для вибірки V - образного паза в листах гіпсокартону HW з хвостовиком 8 мм HW S8 D32/90° Festool 491001
Технічні характеристики:
D 32 мм
NL 16 мм
GL 49 мм
alpha 90°
Комплектація:
в упаковці для торгових стендів
Спеціалізація
- Гіпсоволоконні плити легко фрезеруються за допомогою фрези по гіпсокартону та системи шин-напрямних під кутом 45° або 90°
- Паперове покриття сердечника гіпсоволокнистої плити не прорізається, завдяки цьому плита легко фальцюється
Переваги
Фрези Festool виготовляються з першокласної сталі та зносостійкого твердого сплаву. Цей матеріал гарантує високу міцність і великий ресурс фрези, точність обертального руху і якісну обробку контурів. Високоміцні твердосплавні ріжучі кромки, припаяні твердим припоєм, гарантують безпечну і безвідмовну роботу.
- Внесено зміни в геометрію фрези для швидкої роботи з гіпсокартоном
- Довгий термін служби завдяки твердосплавним ріжучим крайкам
- з ріжучими крайками HW
- фрезер з одним ножем
- для ручного подавання
- виконання зі вставками HW
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Гіпсокартон |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 32 мм |
| Довжина загальна | 49 мм |
| Довжина робочої частини | 16 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Наличие подшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 904 ₴

